Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje kolejny motocyklista. Nie udało się uratować życia 33-latka

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w ubiegłym tygodniu w Nałęczowie. Motocyklista, który doznał ciężkich obrażeń ciała zmarł w szpitalu.

Pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować życia motocyklisty, który był uczestnikiem wypadku w Nałęczowie. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłą środę na ul. Pałuby. Około godziny 13 zderzyły się tam dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Jak już informowaliśmy, kierujący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem. W wyniku tego maszyna przewróciła się na jezdnię a następnie wbiła pod nadjeżdżające z naprzeciwka audi, którym kierował 70-latek. Motocyklista został uwięziony pod samochodem.

Aby go ewakuować, strażacy za pomocą poduszek pneumatycznych unieśli samochód, a następnie wyciągnęli poszkodowanego spod auta i przekazali ratownikom medycznym. Mężczyzna po resuscytacji krążeniowo-oddechowej został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Niestety obrażenia 33 – latka z gminy Nałęczów były tak poważne, że niebawem zmarł. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Autor: redakcja

14 komentarzy

  1. Najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy nigdy motocyklem nie jeździli dla wszech wiedzących w cale nie trzeba przekraczać dozwolonej prędkości by stracić panowanie nad motocyklem wystarczy odrobina piachu na drodze i można zginąć ,współczuję rodzinie i przyjaciołom poszkodowanego.

Dodaj komentarz