Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zarządcy i administratorzy na czas świąt zapomnieli o chodnikach i ulicach. „Wszędzie lód, można się połamać” (zdjęcia)

Od wczoraj od Czytelników otrzymujemy zgłoszenia, z których wynika, że w całym Lublinie kolejną dobę lód pokrywa ulice i chodniki. Nie widać, aby ktokolwiek był zainteresowany poprawą bezpieczeństwa.

35 komentarzy

 1. Typowe mordkę piłują nowobogaccy z patodeveloperskich osiedli na czubach.. bo oj oj, ona nie ma czerwonego dywanu. żenada do potęgi.. chodniki ogarniają ludzie nie roboty, każdy chce spędzić święta z rodziną. korona z głowy nie spadnie jak przejdziesz sobie uważając na kroki.

 2. Zakupiłem w październiku rączki i wczoraj przeszły chrzest bojów śpiewająco. 6 km przez lubelskie ulice pokonane bezproblemowo?

 3. Poproście teściów czy rodziców żeby zabrali na święta worek piasku. Na wsi pod dostatkiem

 4. A dzisiaj nie lepiej, gdzieniegdzie odmarzło, trochę się wygładziło i zamarza na nowo. Jutro zasuwam na przystanek, nie będę ryzykować zjazdu Różaną, w dół, zakręt i poparkowane samochody po obu stronach. Potem Jutrzenki na Filaretów – w dół i rowery zza skarpy po prawej stronie na pełnej swojej prędkości, ja p… Zero pomyślunku. Jadę autobusem, ze skrobaniem szyb czasowo na jedno wychodzi.

 5. na pogodnej posypane i wczoraj i dzisiaj, nawet taką małą piaskarką jeździli 🙂

 6. „Taki mamy klimat”?

 7. O to sor ma już pracy.
  Nie umrą ludzie na covid19 tylko na lód.

 8. Na Sławinie tragicznie! Willowa, Tarasowa, Relaksowa, Kasztelańska całkowicie oblodzone, zero piasku, nie da się wyjść. Przez lata już przyzwyczailiśmy się, że wspólnoty oszczędzają fundusze i jak spadnie śnieg, to zero jakiegokolwiek pługa. Tylko przez śnieg da się iść (gorzej jechać), ale po lodzie to ani człowiek, ani samochód nie daje rady bez poślizgu.

 9. Koscioly tez nie posypane, na tacę się zbiera ale zeby sypnac piachem by ludzie sie pod kosciolem noe polamali to juz nie ma komu:(:(,?

 10. się obudzili, świeta są po co pomagać polakom, policja tam jeździła i mandaty pisała reszta nie ważne, żyjemy w kraju dobrej zmiany, wyzyskiwać od polaków i mieć ich w du…e

Z kraju

Sport