Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zapraszamy do zabawy z tygodnikiem Auto-Gratis. Mamy dla Was kalendarze! [ SPRAWDŹ WYNIKI KONKURSU ]

Wraz z wydawcą bezpłatnego lubelskiego tygodnika ogłoszeń reklamowych „AUTO-GRATIS” zapraszamy do zabawy, w której będzie można wygrać kalendarz. Startujemy już jutro a zwycięzców poznamy 29 lutego.

Jutro startujemy z konkursem dla naszych Czytelników. Do wygrania będą kalendarze ufundowane przez tygodnik ogłoszeń reklamowych „Auto-Gratis”. Do waszych rąk pod koniec lutego trafi 25 kalendarzy. Co trzeba zrobić aby taki kalendarz otrzymać? To proste!

Przez cały luty, każda osoba, która prześle do nas za pomocą maila, Facebooka, lub telefonu alarmowego zdjęcie dotyczące ciekawego zdarzenia lub nietypowej sytuacji, ale także ciekawą informację z miasta lub regionu (opatrzoną zdjęciem) weźmie udział w losowaniu kalendarzy. A nie są to zwykłe kalendarze, gdyż na każdej stronie miesiąca widnieje informacja o punktach karnych za wkroczenia drogowe. I tak, do stycznia przypisany jest jeden punkt karny do lutego 2 , do marca 3 itd. Zaprezentowane w kalendarzu wykroczenia nie są wszystkimi, za które można otrzymać punkty karne ale są to informacje poglądowe, dzięki którym będziecie mieli miesiąc na przyswojenie informacji o umieszczonych przewinieniach drogowych i punktach karnych.

Bezpłatny tygodnik „Auto-Gratis” ukazuje się 4 razy w miesiącu. Jego dystrybucja odbywa się na giełdzie samochodowej w Elizówce, w warsztatach, sklepach, hurtowniach motoryzacyjnych oraz na imprezach okolicznościowych (targi, wystawy, rajdy i festyny) itp. Celem firmy jest dostarczanie gazety do użytkowników dróg. Tygodnik dostępny jest na terenie całego województwa. Co ciekawe, ogłoszenia drobne (kupno-sprzedaż) na portalu są bezpłatne, z założenia mają trwać 4 tygodnie, po tym czasie automatycznie znikają.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z „Auto-Gratis”! Ogłoszenie wyników 29 lutego o godzinie 21:00.

OTO LISTA ZWYCIĘZCÓW:

Artur Rejniak
Anna Maliszewska
Marek Niedziałek
Patrycja Galant
Dawid Malec
Sebastian Węgorowski
Grzegorz Lasota
Michał Styk
Łukasz Podgórski
Tomasz Cie
Karol Niedźwiadek
Michał Grabowski
Przemek Ciempiel
Mateusz Rachwał
Adrian Sprawka
Grzegorz Urban
Bartosz Pędzia
Agata Lizut-Wyroślak
Marcin Aftyka
Maciej Kula
Pablito KUsiak
Daniel Bielaszewski
Piotr Mąka
Norbert Kwaśnik
Krzysztof Gajowiak

Po odbiór kalendarzy zapraszamy do naszej redakcji w godzinach 8 – 16. Adres Lublin ul. Zana 11a (budynek Software Camp I piętro). Przy odbiorze należy podać swoje imię i nazwisko. Gratulujemy !

Zapraszamy do zabawy z tygodnikiem Auto-Gratis. Mamy dla Was kalendarze! [ SPRAWDŹ WYNIKI KONKURSU ]

2016-02-02 18:13:36
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Dostać kalendarz w marcu to rzeczywiście super nagroda 🙁

  2. Ha ha , pewnie im zostało i nie mają co z tym zrobić , Majkel weźmie wszystkie , Majkel jest mądry , Majkel zbiera makulature , bądź jak Majkel

  3. KALANDARZE ALE SUPER

  4. trochę to dziwne zaproszenie do zabawy.29 lutego się ukazało,jutro tz.1 marca zaczynamy i 29 lutego poznamy zwycięzcę.

  5. w tytule jest kalandarz, co to do ch… jest?

Wiadomości z info112