Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamiast przebywać na kwarantannie, jeździł ze swoją dziewczyną na zakupy

Kolejna osoba odpowie przed sądem za złamanie zasad kwarantanny. Policjanci ustalili, że 21-latek zamiast przebywać na kwarantannie, jeździł ze swoją dziewczyną na zakupy.

Wczoraj rano policjanci z Parczewa otrzymali informację, że młody mężczyzna, który powinien odbywać kwarantannę za nic ma obowiązujące przepisy.

Ze zgłoszenia wynikało, że nie tak dawno wrócił do Polski, lecz zamiast przebywać w miejscu, które wskazał, przemieszcza się pojazdem. Dodatkowo podróżuje z nim jego dziewczyna i robią razem zakupy.

Na miejscu interweniowali policjanci i o ile 21–latek był we wskazanym miejscu i twierdził, że po powrocie do kraju w ogóle nie wychodził z mieszkania to z ustaleń mundurowych wynikało zupełnie coś innego.

Policjanci sprawę skierowali do sądu oraz powiadomili sanepid. Teraz młodemu mężczyźnie grożą surowe konsekwencje. Będzie odpowiadał zarówno za złamanie zasad kwarantanny, jak i za złamanie zakazu przemieszczania się.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Jak go zastali na miejscu wskazanym to dlaczego na być ukarany. Słowo jakiegoś zawistnego ormowca przeciw faktom? Niech idzie do sądu to zapewne pozna świadka co na niego doniósł. W ludziach budzą się zachowania jak w Sojuzie za Papki Morozowa. Nie dajcie się zwariować bo obecnej władzy chyba chodzi o to żeby z kraju uczynić jeden wielki zakład psychiatryczny

  • Idź się lepiej przygotowywać do matury, bo czytanie ze zrozumieniem słabo ci wychodzi.

  • Czyżby dziewczyna chłopaka z artykułu czy sam zainteresowany we własnej osobie….? Niemniej witamy 🙂

  • Otoz to. Nie dajmy sie zwariowac. Nie kazdy, kto opuszcza kwarantanne, jest chory i zaraza innych. Wiekszosc jest zddrowych. Poza tym nie kazdego policja lapie na lamaniu zakazu, a jak zlapie to najwyzej sie zaplaci te pare tysiakow grzywny i tyle. To nie koniec swiata. A jak kasy zabraknie, to rodzice sie dorzuca i po problemie. Najgorzej jak ktos chory ucieknie z kwarantanny czy ze szpitala i pozaraza innych.

   • Problem polega na tym, że zaraża się zanim pojawią się objawy. Poza tym część osób może przejść zachorowanie bezobjawowo. Na tym polega największy problem związany z covid19. Wysoka i wczesna zaraźliwość.

  • Skoro gość ma być na kwarantannie to kur… ma być, albo po ha.. przyjechał.

 2. na dobry początek po przyjeździe do kraju proponuję na wstępie 2x30tys.

 3. typowy chłopek roztropek

 4. Następny z Parczewa…

 5. lolo ,nie mędrkuj ,na szczęscie tacy jak ty nie rzadza w tym kraju ,bo z takim podejsciem to podczas podobnej zarazy ,czekała by nas wszystkich totalna zagłada

  • Skąd wiesz, że był na zakupach? Widziałeś go? Guzik mnie obchodzi on i twoja opinia. Jeszcze istnieje domniemanie niewinności. Komenda też był winny i siedział.

   • Chcesz dowodów w postaci monitoringu sklepowego? Chcesz opłacić koszty zbierania dowodów?

 6. Oczywiscie też jestem za tym zeby wszyscy łamiacy zasady kwarantanny bulili te 30 tys kary ,ale nie oszukujmy sie ze 21 latek widział kiedykolwiek taką kwotę w gotówce .Nie widział i jeszcze długo nie zobaczy

 7. Dowalić za takie cuś..Amen.

 8. To nie buraka wina to jessica go namówiła, takie ladne bmw

 9. przy karze 5-30tys uciekalbym ile fabryka dala.

Z kraju