Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Opuścił miejsce kwarantanny, bo był umówiony z dziewczyną. Podczas legitymowania próbował oszukać policjantów

Mieszkaniec gminy Zwierzyniec, zamiast przebywać na kwarantannie, udał się do Zamościa. Podczas legitymowania próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy podając fałszywe dane osobowe.

Mieszkaniec gminy Zwierzyniec zignorował zasady kwarantanny i opuścił miejsce, w którym powinien przebywać, a następnie pojechał do Zamościa. Został zauważony na ul. Hrubieszowskiej w Zamościu. W trakcie legitymowania, z obawy przez konsekwencjami za złamanie zasad kwarantanny, próbował oszukać policjantów podając fałszywe dane osobowe.

Jak się okazało, 31-latek tłumaczył się, że wyszedł z miejsca odbywania kwarantanny, ponieważ miał umówione spotkanie z dziewczyną, którą niedawno poznał za pośrednictwem Internetu. Do spotkania nie doszło, zaś 31-latek został odwieziony do ośrodka dla osób objętych kwarantanną zbiorową w jednej z miejscowości powiatu zamojskiego.

W sprawie naruszenia przez 31-latka zasad kwarantanny zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w związku z popełnionym wykroczeniem. Mężczyzna poniesie również odpowiedzialność za umyślne wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy, co do swojej tożsamości, za co grozi mu kara grzywny. Ponadto o jego postępowaniu zostaną powiadomione także służby sanitarne, które mogą nałożyć na osoby łamiące zasady kwarantanny wysoką karę finansową.

(fot. lublin112.pl)

23 komentarze

  1. Mały wzrostem ale ogromny nienawiścia szeregowy członek partii

    Szkoda chłopaka. To niedoszłe spotkanie jest okolicznośćia łagodząca. Ale to państwo robi sie coraz bardziej Policjano – wyznaniowe. W dużych miastach jest jeszcze jako taka normalność.

  2. Jeszczs go bronią… przez takich to wszystjo sie przedłuża. Wiedziec 14 dni ciezko ale jsk siedzial w domu na garnuszku ojca matki to ok. 50tys z miejsca i wsxyscy w kwaratannie z ktorynu sie widzial

  3. Co się dziwić, wiosna idzie, sama rozglądam się za jakimś atrakcyjnym, żonatym kochasiem

  4. kara finansowa??? CZAPA za zagrozenie dla społeczenstwa !!! i to bez sądu. Co on jest, dwulatek zeby go instruować jak żyć w społeczeństwie?

  5. Taniej byłoby wynająć piętro w mariocie i barem sprowadzić? niedojda życiowy. Chociaż sprzątania klatki schodowej za 5500 nie przebił

Z kraju