Zalesie: 25-latek handlował podrabianą bielizną

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który handlował w sieci podrabianą bielizną. Sprawa zakończy się dla 25-latka zarzutami z Ustawy Prawo własności przemysłowej.

We wtorek bialscy policjanci weszli do mieszkania na terenie gminy Zalesie, zajmowanego przez 25-latka. Mężczyzna na jednym z portali internetowych handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi. Mundurowi zabezpieczyli podrobioną bieliznę znanej marki odzieżowej oraz woreczki strunowe, do których była pakowana przed wysyłką.

– Po kontakcie z polskim przedstawicielstwem firmy policjanci potwierdzili, że oznaczenia zabezpieczonych przedmiotów są nieoryginalne i uzyskali wniosek o ściganie karne jej posiadacza – informuje kom. Jarosław Janicki z bialskiej Policji.

Obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi jest zabroniony pod groźbą kary grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2016-02-03 14:39:53
(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. a przy novej chodza w grupach pewni mlodziency i zaczepiaja proponujac pewne wyroby bez poskich znakow akcyzy i co z tym robi policja? W centrum miasta wojewodzkiego WSTYD

  • Nic z tym policja nie zrobi,ponieważ maja z nimi uklady.

   • Ciupciasek małolatek swawolnych

    Juzku – układy układami, ale i policjanci nie mieszkaja na Masie, maja w Lublinie swoje rodziny,, mieszkania, sąsiadów i wielu antypatyków.
    Dziś taki policjant podskoczy za wysoko, jutro potknie się o przysłowiową kłodę podczas załatwiania swoich spraw, a w skrajnym przypadku ze spaceru z dzieckiem może wrócić np. z bronami na plecach, albo innym niebezpiecznym przedmiotem przypominającym broń.

    • No właśnie i dlatego zamiast się zająć tymi co trzeba, to wyżywają się najczęściej nad takim przysłowiowym „Kowalskim”. Którego to zwykle za byle co gnoją, jak jakiegoś niebezpiecznego zbira. Odkuwają się na takich, co do których mają praktycznie pewność, że się nie odmachnie w zęby, albo nie zaszkodzi w inny sposób.
     Tak to działa.

     • Ciupciasek małolatek swawolnych

      Co prawda, trudno sie z taką skrajnością zgodzić JanKO, ale COŚ w tym jest.

      W swoim zyciu wielokrotnie sie o tym przekonałem, a mam jóż „z górki”. 🙂

    • w takim razie powinni stracić odznakę, bo nie nadają się do służby, a nie żerują na pieniądzach Podatnika na wczesnej emeryturze i tyle w temacie…

   • dzwiki tez nie powinny stać a stoją i policja też nic z tym nie robi POlsza to jest

  • Konfident

 2. Rolnik szuka żony

  To jak to jest z podróbami? Ktoś mi ożeni podrabiane majtki to mogę je nosić tylko nie wolno mi ich odsprzedać? Czy samo posiadanie też karalne?

  • Ciupciasek małolatek swawolnych

   Spoko, panie Rolniku – tak daleko nie posunie się w ograniczeniach męskiej części Narodu, nawet miłościwie siedzący na ministerialnych stołkach: ani jedynie sprawiedliwy pan Giertych, ani nawet super spec od wszystkiego Macierewicz.
   O panu Prezesie nikczemnego wzrostu tym razem nawet nie wspomnę. 🙂

 3. niech sie zajma panami w dresach co lataja po miescie i kradna a nie handlarzami ludzie dajcie zarobic…

 4. Bandyta. W głowie się nie mieści.

  • ale jaką mamy wspaniałą Policję, jaka odważna, żeby ująć takiego złoczyńcę handlującego podrobionymi majtkami to normalnie Chuck Norris się chowa… Nagroda i medal z kartofla murowany!! 😀

 5. no to strasznego zbója zatrzymali dzielni policjanci! ależ on szkód biednym ludziom narobił … kiedy w końcu służby utrzymywane za nasze ogromne pieniądze z podatków zaczną ścigać prawdziwych złodziei, a nie bronić interesów zachodnich korporacji ?????????????????

 6. za zabójstwo się umarza sprawy,a później sprawę się przeprasza,a jego za ten makabryczny czyn posadzić i zniszczyć.

 7. odetchnąłem z ulgą, od razu bezpieczniej się zrobiło na ulicach

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy