690 680 960

Zakrwawiony półnagi mężczyzna biegał po ulicy. Na przystanku leżała nieprzytomna kobieta

Czytelnicy poinformowali nas o nietypowym zdarzeniu, jakie miało miejsce minionej nocy w Lublinie. Jak wskazują, jadąc zauważyli „półnagiego zakrwawionego mężczyznę oraz leżącą na chodniku kobietę”. Konieczna była interwencja służb ratunkowych.

W sobotę około godziny 23 kierowcy poruszający się ul. Turystyczną w Lublinie dostrzegli półnagiego mężczyznę, który zakrwawiony biegał po jezdni. Na zlokalizowanym tuż obok przystanku komunikacji miejskiej leżała zaś nieprzytomna młoda kobieta. Po chwili na miejscu interweniowała policja oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Jak ustaliliśmy, służby ratunkowe zostały zaalarmowane o rannym mężczyźnie, który posiada głęboką ranę ciętą ręki. W międzyczasie jego partnerka na widok krwi straciła przytomność. Z parą przebywało również dwóch ich znajomych. Całe towarzystwo znajdowało się pod znacznym wpływem alkoholu.

Z wyjaśnień, złożonych przez uczestników zajścia wynika, iż wracali od kolegi z urodzin. W pewnym momencie jeden z nich postanowił wyładować swoją energię rozbijając szybę. Wtedy doznał obrażeń ciała. Sprawą zajmują się teraz policjanci.

(fot. nadesłane – Monika)

29 komentarzy

  1. Tasak a elektorat PO to zawsze elegancko – białe koszule, ośmiorniczki, szampan, kawior w restauracji Sowa i przyjaciele – na przykład. Hehe

  2. Masz słabą głowę to nie pij

  3. Szkoda że tętnicy nie przeciął, byłoby bezpieczniej w przestrzeni publicznej.

  4. Wyborcy pisiorów.

  5. Rzadko się zdarza że karma tak szybko wraca. Szyba rozumniejsza oddała głupszemu.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas