690 680 960

Zakończył jazdę na ogrodzeniu posesji, miał niemal 2 promile (zdjęcia)

Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminował się sam z ruchu. Mężczyzna mając niemal 2 promile alkoholu uderzył w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Horodyszcze w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że na ulicy Wisznickiej pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie posesji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 61-letni mieszkaniec gminy Wisznice stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na prawe pobocze, po tym uderzyło w ogrodzenie posesji. Służby ratunkowe powiadomili świadkowie tego zdarzenia.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierowca był nietrzeźwy. 61-latek miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. O czym to ałdi myślało jak zabierało pijusa do środka?

  2. Dobrze by mu zrobiło 200 dni kwarantanny.

  3. Kierowcy starych zwykle zdezelowanych strucli zachowują sie coraz bardziej arogancko na drogach ( jazda po pijanemu, jazd zbyt szybka i zagrażająca przede wszystkim innym uczestnikom ruchu drogowego, głosna jazda z dziurawymi wydechmi itp)

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas