690 680 960

Zderzenie trzech aut na trasie Lublin – Łęczna. Wielokilometrowy korek sięga już granic miasta

Bardzo duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy jadący trasą z Lublina do Łęcznej. Po zderzeniu trzech aut utworzył się wielokilometrowy korek. Warto wybierać alternatywne trasy przejazdu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 15:50 w miejscowości Turka. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z drogą do Sobianowic. Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku. Było to klasyczne najechanie na tył poprzedzającego auta.

Na chwilę obecną wiadomo o jednej osobie poszkodowanej. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Jak alarmują nasi czytelnicy, korek ma wiele kilometrów i sięga już prawie ulicy Turystycznej. Co więcej pojazdy przemieszczają się z minimalną prędkością. Pokonanie tego odcinka może zająć około godziny, dlatego też warto korzystać z alternatywnych tras przejazdu. Znacznie lepiej sytuacja wygląda w stronę Lublina. W tym przypadku korek jest niewielki.

(fot. nadesłane – Dominika)

15 komentarzy

 1. zamiast zepchnac zlom na pobocze to czekaja na p pseudo pr…ra co sie niby zna

 2. Pamiętać
  Dystans 2 metry

 3. No a policji ciężko ten korek rozładować, oni są w pracy to im się nie spieszy a że ludzie stoją godzinę w korku to co tam…..

 4. Taka „mini” stluczka a zanim sie z tym uporają to korek będzie az po turystyczną. Takie zdarzenie to godzine i powinno byc uprzątnięte a kwity niech piszą na poboczu.

 5. do rezerwy zepchnąć

 6. Znawcy, jeśli jest osoba poszkodowana nie rusza się pojazdów z miejsca zdarzenia. Jeśli nie ma osoby poszkodowanejnwowczas można zepchnać pojazd. Kłania się kodeks drogowy,więc zachęcam do lektury

 7. Śleper hajerowi w rzyć wjechoł czy odwrotnie? Musi kapliczki nie widzioł. Tak czy tak na felezunek nie zdążą i szychta przepadnie.

 8. Jak miał być korek w stronę Lublina skoro w Luszczowie policjakierowala przez Melgiew

 9. Podziękowania dla tych.pań policjantek mistrzostwo świata w kierowaniu ruchem.W pierwszej klasie podstaw.szkoły dzieci bardziej mają pojęcie o zasadach ruchu drogowego.Trzeba mieć dobre plecy jak tacy ludzie pracują w policji,brak słów.O glądałem te wyczyny policjantek prawia 10 min i to całe sxczęście,że ten korek był tylko do turystycznej pattząc na ich dzialania to pełen sukcee.ï

  • Nie wydziwiaj! Nie wydziwiaj! Każdy musi doświadczenia złapać.W policji to tylko szkolenia fryzjerskie. Jak suszyć i golić. Po pewnym czasie i kierowania ruchem się nauczy. Oczywiście jak pozwolą wyjść z krzaków czy zza innej wiaty. A tak w ogóle to dobrze kierowały tylko kierowcy źle jechali.

 10. No chyba że wolisz mandat za dyskusję z policją…

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas