690 680 960

Zagroził samobójstwem. Zrobił to dla żartu

51-latek zgłosił służbom ratunkowym, że ma nóż i popełni samobójstwo. Mężczyzna był nietrzeźwy, jak tłumaczył policjantom nie chciał się zabić, a wszystko zrobił jedynie dla żartu.

Wczoraj przed północą służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że 51-letni mieszkaniec Lacka w powiecie włodawskim chce popełnić samobójstwo przy użyciu noża.

Na miejsce zostali wysłani policjanci. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał przy sobie nożna, nie miał również obrażeń ciała. Miał za to w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

51-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. W rozmowie z policjantami przekazał, że wcale nie chciał się zabić – zrobił to jedynie dla żartu.

Policjanci apelują do wszystkich o odpowiedzialność. Każde zgłoszenie pomocy jest weryfikowane i kiedy policjanci oraz inne służby są zaangażowane w tego typu działania ktoś może naprawdę potrzebować pomocy.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Dobre .Samobójstwo przy pomocy noża ,do tego trzeba mieć jaja i nie lada odwagę ,tak jak samurajowie popelniający harakiri ,a nie kilka promili i bujną fantazję .Z tymi 2 promilami to on mogł „popelnic „co najwyżej wywrotkę na rowerze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!