Nie zastosował się do zasad kwarantanny, poszedł do urzędu gminy oraz sklepu

Kolejna osoba w regionie złamała zasady domowej kwarantanny. Mieszkaniec gminy Kłoczew widziany był m.in. w urzędzie gminy oraz sklepie.

Ryccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec gminy Kłoczew nie stosuje się do zasad kwarantanny. 58-latek widziany był m.in. w sklepie i urzędzie gminy. Mundurowi ustalili miejsce pobytu mężczyzny i go zatrzymali. Wkrótce odpowie on za przestępstwo przed sądem.

Policjanci apelują o rozsądne i odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie wprowadzonych dla bezpieczeństwa nas wszystkich ograniczeń i zakazów. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie stwarza niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia mieszkańców.

W myśl nowych przepisów, w przypadku stwierdzenia naruszenia obowiązku hospitalizacji, kwarantanny lub izolacji w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem lub zwalczaniem COVID-19, nałożonego przez właściwy organ lub wynikającego z przepisów prawa, państwowy powiatowy inspektor sanitarny nakłada na osobę naruszającą taki obowiązek, w drodze decyzji, administracyjną karę pieniężną w kwocie do 30 000 zł.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. senior abstynent

  A mógł ” korospodencyjnie” załatwić sprawę.Wybory planują , to dlaczego ludzie nie mogą załatwiać wszystkiego????
  Cyborgi , komputery , roboty będą pracować , a ludziska będą leźeć w łóźkach z lodówką przy boku i źreć , po tym wszystkim trzeba będzie wymieniać futryny .
  Ja tam juź w źyciu się spełniłem więc nie mam czego źałować , pewnie i ten gościo teź tak myśli , z tym źe ja jestem zdrowy i nie zaraźam nikogo.

  • Spełniony, to miał łazić załatwiać wszystko i wszystkich zarażać? Co mnie obchodzą wybory, przeżyłem kilkadziesiąt takich plebiscytów. Jednak łażenia takich bezrozumnych łajz pewnie wielu z nas nie przeżyje.. I wtedy ch z wyborami…

 2. Urzedy Gminy sa zamkniete dla interesantow kto go tam wpuscil?

 3. Najmundrzejszy Franio

  Nowych przypadków nie podajo

 4. A to nie ten co ma śmietnik na całej działce?

 5. przykechala patolgia z zagranicy i łazi wszedzie idiota, teraz to wszyscy do polski jada,a taka byla zla mowili ze tu nigdy nie wrócą żenada.

 6. Złamała 🙂

 7. Patologia to została w kraju , pisze durne komentarze i obraża innych z zazdrości, bo niema odwagi zmierzyć się ze światem.

 8. Od razu d……wi 30000. Może to go nauczy rozumu!

 9. Niestety ale z moich obserwacji wynika ze za granicę jezdzi duża część wychodząca z zakladów karnych ,bo tu jak twierdzą „nie ma dla nich roboty ” Znaczy robota jest ,tylko im się nie chce robić ,bo nauczeni szybkiego zysku bez zbytniego wysilku , wolą kraść ,wiec jadą tam i „robią ” .A potem wracają i jako ze z zasady nie przestrzegają zadnych zasad ,jak to ma w zwyczaju patologia ,to i żadnej kwarantanny nie będą przestrzegać

 10. ” Zmierzyć się ze światem ” dobre to jest ,ale się uśmialem

 11. Myslałam, że tam takich przygłupów nieodpowiedzialnych niema. Jednak wszędzie się zdarzają. Pozdrawiam rodzinkę i znajomych z Kłoczewa. Życzę zdrowia…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7625zł 0.02%
  • GBP 5.0283zł 0.02%
  • EUR 4.4714zł 0.08%
  • CHF 4.1297zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach