690 680 960

Zagroził nożem pracownikowi stacji paliw, ukradł kilka tysięcy złotych. Ma na sumieniu inne czyny (zdjęcia)

Mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. 30-latek podejrzany jest między innymi o dokonanie rozboju na terenie jednej z bialskich stacji paliw. Łupem sprawcy padło niemal 6 tysięcy złotych, a także alkohol i papierosy. Mężczyzna odpowie też za uszkodzenie samochodu oraz kradzież szczególnie zuchwałą.

Na początku maja tego roku na terenie jednej z bialskich stacji paliw pojawił się mężczyzna i grożąc pracownikowi użyciem noża skradł niemal 6 tysięcy złotych. Jego łupem padły też papierosy i alkohol. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy.

Mundurowi ustalili, że za zdarzeniem może stać 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Jak się okazało w toku policyjnego śledztwa, to nie jedyny czyn na jego koncie. 30-latek podejrzany jest także o uszkodzenie osobowego audi. Do tego zdarzenia doszło również w dniu rozboju. Tu sprawca uszkodził szyby i karoserię przypadkowo napotkanego auta. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę 3,5 tysiąca złotych.

Co więcej mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowiadał będzie także za kradzież szczególnie zuchwałą, do której doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie tej samej stacji paliw, a także niestosowanie się do orzeczonego środka zabezpieczającego. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty.

W miniony piątek wobec 30-latka Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

 1. Dżesica (koleżanka Brajanka)

  Popatrzcie mili komentatorzy (płci obojga i byle jakiej) jak w mało skomplikowany sposób można sobie nasr…ć w papiery do końca życia.

  • dla takiego ch…. pobyt w pudle to nobilitacja

  • biegły sądowy

   Najlepsze że gość ma 30-lat i w tym wieku dalej mieć takie pomysły – trudno będzie wyjść na prostą, albo będzie stałym bywalcem sanatorium pod szyldem ZK albo z biegiem lat, krzepy mniej, ktoś go parę razy usadzi i podzieli los menelów wspominających jak to kiedyś mieli fantazyje. Że też im życia nie szkoda…

 2. Morda uśmiechnięta i ha ha się .
  Gdyby pracował i miał krwawiące odciski na dłoniach , takie źe du***y nie mógł podetrzeć to by innaczej śpiewał .

 3. „Za popełnione czyny grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.”

  Prawo, jak zwykle, najsurowsze, a policja najskuteczniejsza, wobec przestępczej biedoty, kryminalnego elementu z marginesu społecznego. Taki zakapior jest w stanie ukraść ci tylko tyle, ile masz przy sobie. Jak masz mało, to ukradnie ci mało. Jak nie masz nic, to nic nie ukradnie.

  Co innego współpracujący z mafią notariusze, którzy wyłudzają od ludzi miliony złotych, pozbawiają dorobku życia i zostawiają z niczym. Oni są bezkarni, a żaden policjant nawet nie ośmieli się wejść im do gabinetu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!