Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginęła 17-latka. Gdzie jest Wiktoria?

Świdniccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej mieszkanki miasta. Nastolatka ostatni raz widziana była w minioną niedzielę. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Nastolatka wyszła z domu 26 maja br. i od tamtej pory nie powróciła do domu jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ruszyły poszukiwania 17-letniej Wiktorii Cop.

Rysopis: wzrost około 165 cm, waga ok. 55 kg, szczupłej budowy ciała, włosy kolor ciemny brąz – długie, nos prosty z kolczykiem, oczy szare. W dniu zaginięcia ubrana była ubrana była w czarne buty sportowe na rzepy, czarne długie leginsy, T-shirt koloru białego.

Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu 17-latki proszone są o telefon na nr 112 lub kontakt z najbliższą jednostką Policji.

10 komentarzy

 1. Ooo, Wiktoria poszła w Polskę…
  Wygląda jak wygląda, da se radę.

 2. poszłaaa w cug

 3. Patrzac na zdjecie juz mozna powiedziec gdzie jest xD

 4. Znowu? Skoro to nie pierwszy raz to może nie ma sensu szukać na siłę. Zechce to wróci. Fakt, szkoda rodziców, ale jeżeli dziewczyna ma takie skłonności do uciekania to albo izolatka i dozór, albo uznać, że czasem musi sobie zaszaleć i czekać na powrót w nadziei, że nie zrobi sobie krzywdy w tym czasie.

 5. Co za prostactwo i prostactwo mało buraki na forum WSTYD

 6. zgłodnieje to wróci

 7. może mi ktoś powie co oznaczają druty z zakończone kulkami w nosie ?

 8. Oby nie znaleźli jej w jakimś dole.

 9. Wróci może nawet nie sama