Środa, 24 lipca 202424/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga krajowa Zamość – Tomaszów Lubelski. Trwa wyciąganie ciężarówki

Duże utrudnienia napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 17 koło Tomaszowa Lubelskiego. Trwa wyciąganie z rowu ciężarówki. Ruch został czasowo wstrzymany.

Rozpoczęła się akcja wyciągania z rowu ciężarówki, która uczestniczyła w środowym wypadku w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Jak już informowaliśmy, w godzinach popołudniowych kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim ciągnika rolniczego. W pewnym momencie zaczepił o traktor w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu, z czego ciągnik został przygnieciony przez naczepę.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby: dwie jadące ciągnikiem oraz jedna ciężarówką. Przetransportowano je do szpitali. Kierujący ciągnikiem 25-letni mieszkaniec gminy Rachanie doznał ciężkich obrażeń ciała.

Ponieważ pojazdy znajdowały się w rowie i nie utrudniały ruchu, akcja wyciągania ciężarówki została przełożona na dzień dzisiejszy. Obecnie na miejscu pracuje ciężki sprzęt. Ze względów bezpieczeństwa ruch w tym miejscu został wstrzymany. Utrudnienia mogą potrwać ponad godzinę.

(fot. nadesłane – Agata)

11 komentarzy

 1. Trzeba zabronić wpadania do rowów, to wpadnięcia do rowów się skończą.

  • Pabloo(oryginał)

   Weź już głąbie zniknij z forum, bo naprawdę ktoś cię znajdzie po IP i nie będzie już tak miło jak dotychczas. Oberwą ci kółeczka od plastikowego rowerka i wrzucą do Bystrzycy.

   • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

    Argument siły przeciwko sile argumentu – w tym przypadku będącego wielopoziomową ironią. której byle internetowy hejter-ćwierćinteligent nigdy nie zrozumie.

  • Zakopać rowy

 2. Pabloo(oryginał)

  Tak, poprzedzam twój następny komentarz. To była groźba, dotycząca twojego plastikowego rowerka. wartość poniżej 500 pln. To się nazywa – Znikoma szkodliwość czynu- dla społeczeństwa….lokalnego.

  • Wiem, że jestem k_retynem* ale cóż mogę z tym począć. Mogę jedynie obwiniać moich starych iż zrobili mnie na próbę i mnie nie utopili. Ponieważ jestem imbecylem nigdy nie udało mi się przyswoić podstawowych przepisów ruchu drogowego i dlatego poruszam się po drogach rowerkiem (ale już bez kija i bocznych kółeczek). Z tego też powodu jestem sfrustrowany i wylewam swoje żale na forum 112 Lbn.

   * w razie potrzeby zastąpić innym epitetem

   P.S: Nie przepraszam bo jestem też ch.amem do potęgi.

 3. Dobrze franiu mówisz(piszesz)!!!.Tak trzymaj,popieram w 100% 🙂

 4. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Choć jeden TIR trafił tam, gdzie jego miejsce…

 5. Kierował 19 latek traktorem

 6. Kierował ciagnikiem 19latek który nie umiał

 7. kierował 19latek chłopak…. A pasazer był 25 letni chłopak którego wyrzucilo z ciągnika i był ratowaniu bo miał zatrzymanie akcji serca

Z kraju

Sport