690 680 960

Zablokowana droga krajowa Zamość – Tomaszów Lubelski. Trwa wyciąganie ciężarówki

Duże utrudnienia napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 17 koło Tomaszowa Lubelskiego. Trwa wyciąganie z rowu ciężarówki. Ruch został czasowo wstrzymany.

Rozpoczęła się akcja wyciągania z rowu ciężarówki, która uczestniczyła w środowym wypadku w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Jak już informowaliśmy, w godzinach popołudniowych kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim ciągnika rolniczego. W pewnym momencie zaczepił o traktor w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu, z czego ciągnik został przygnieciony przez naczepę.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby: dwie jadące ciągnikiem oraz jedna ciężarówką. Przetransportowano je do szpitali. Kierujący ciągnikiem 25-letni mieszkaniec gminy Rachanie doznał ciężkich obrażeń ciała.

Ponieważ pojazdy znajdowały się w rowie i nie utrudniały ruchu, akcja wyciągania ciężarówki została przełożona na dzień dzisiejszy. Obecnie na miejscu pracuje ciężki sprzęt. Ze względów bezpieczeństwa ruch w tym miejscu został wstrzymany. Utrudnienia mogą potrwać ponad godzinę.

(fot. nadesłane – Agata)

11 komentarzy

 1. Trzeba zabronić wpadania do rowów, to wpadnięcia do rowów się skończą.

  • Pabloo(oryginał)

   Weź już głąbie zniknij z forum, bo naprawdę ktoś cię znajdzie po IP i nie będzie już tak miło jak dotychczas. Oberwą ci kółeczka od plastikowego rowerka i wrzucą do Bystrzycy.

   • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

    Argument siły przeciwko sile argumentu – w tym przypadku będącego wielopoziomową ironią. której byle internetowy hejter-ćwierćinteligent nigdy nie zrozumie.

  • Zakopać rowy

 2. Pabloo(oryginał)

  Tak, poprzedzam twój następny komentarz. To była groźba, dotycząca twojego plastikowego rowerka. wartość poniżej 500 pln. To się nazywa – Znikoma szkodliwość czynu- dla społeczeństwa….lokalnego.

  • Wiem, że jestem k_retynem* ale cóż mogę z tym począć. Mogę jedynie obwiniać moich starych iż zrobili mnie na próbę i mnie nie utopili. Ponieważ jestem imbecylem nigdy nie udało mi się przyswoić podstawowych przepisów ruchu drogowego i dlatego poruszam się po drogach rowerkiem (ale już bez kija i bocznych kółeczek). Z tego też powodu jestem sfrustrowany i wylewam swoje żale na forum 112 Lbn.

   * w razie potrzeby zastąpić innym epitetem

   P.S: Nie przepraszam bo jestem też ch.amem do potęgi.

 3. Dobrze franiu mówisz(piszesz)!!!.Tak trzymaj,popieram w 100% 🙂

 4. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Choć jeden TIR trafił tam, gdzie jego miejsce…

 5. Kierował 19 latek traktorem

 6. Kierował ciagnikiem 19latek który nie umiał

 7. kierował 19latek chłopak…. A pasazer był 25 letni chłopak którego wyrzucilo z ciągnika i był ratowaniu bo miał zatrzymanie akcji serca

Kursy walut

 • USD 4.4834zł 0.1%
 • GBP 5.438zł -0.28%
 • EUR 4.6968zł -0.06%
 • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ