690 680 960

Podczas wyprzedzania, zaczepił ciężarówką o ciągnik rolniczy. Traktorzysta jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Podczas wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego zaczepił o niego w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala, jedna jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 17:40 w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Na drodze krajowej nr 17 Zamość – Tomaszów Lubelski samochód ciężarowy z naczepą zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy jechał w kierunku Tomaszowa Lubelskiego. Podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim ciągnika rolniczego. W pewnym momencie zaczepił o traktor w wyniku czego oba pojazdy wpadły do rowu, z czego ciągnik został przygnieciony przez naczepę.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby: dwie jadące ciągnikiem oraz jedna ciężarówką. Przetransportowano je do szpitali. Kierujący ciągnikiem 25-letni mieszkaniec gminy Rachanie doznał ciężkich obrażeń ciała. Pojazdy wciąż znajdują się w rowie. Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano ich wyciąganie. W tym czasie droga krajowa będzie całkowicie zablokowana.


(fot. Policja Tomaszów Lubelski, nadesłane Agata – dziękujemy)

27 komentarzy

  1. tam jest terezn zabudowany wiec max 59kmh. powinin odpowiadać jak za zabojstwo

Kursy walut

  • USD 4.1964zł 0.07%
  • GBP 5.213zł 0.19%
  • EUR 4.4902zł 0.11%
  • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas