690 680 960

Zaatakowali mężczyznę w centrum Lublina, ukradli mu portfel i dokumenty

Policjanci z Lublina zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 22 lat, którzy odpowiedzą za rozbój na 23-latku. Pokrzywdzony został uderzony i stracił portfel z pieniędzmi. Straty oszacowano na kilkaset złotych. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Do napadu doszło pod koniec kwietnia tego roku. 23-latek oświadczył, że został zaatakowany przez mężczyzn, którzy zaczęli go szarpać za ubranie oraz uderzać, a następnie ukradli mu portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy. Łączne straty pokrzywdzony oszacował na 700 złotych.

Kryminalni z I komisariatu oraz z Komendy Miejskiej Policji dokładnie przeanalizowali pozostawione przez napastników ślady. Prowadzone czynności szybko doprowadziły ich do dwóch mieszkańców Lublina w wieku 30 i 22 lat.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty rozboju. Trafili pod dozór policji. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Oczywiście ” grozi im ” .” Straszna” kara ,wczasy w Z.K na nasz koszt ,gdzie będą ich resocjalizować i wychowywać ,a jak się będą dobrze sprawować to nawet tv i PlayStation będą mogli mieć w celi .A jak już wyjdą zresocjalizowani to zrobią dokładnie to samo bo patole nic innego nie potrafią robić

    • A co ty byś innego zrobił za ten szczeniacki wybryk, obciął ręce, przykuł do ściany w lochu a może jakaś bardziej wykwintna tortura ?

  2. No i co… za kilka miesięcy będą robić to samo.

  3. Dozór policji? Od razu do mamra i zagonić do ciężkiej pracy. Więzień powinien sam sobie ugotować ,uprać, napalić w piecu i pracować 12 godzin na dobę. To jest wtedy resocjalizacja. I nie potrzeba wtedy psychologów. A teraz w więzieniach jest demoralizacja.

  4. Lubelskapatologia.

  5. jakie pochodzenie sprawców

    miejscowa elita czy zagranicznicy?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej