690 680 960

Zaatakowała męża w samochodzie dwoma nożami. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Poniatowscy policjanci zatrzymali 47-latkę za usiłowanie zabójstwa swojego męża. Kobieta zaatakowała mężczyznę w samochodzie dwoma nożami. Poszkodowanemu udało się uciec z pojazdu. W trakcie oględzin samochodu policjanci ujawnili jeszcze kilka noży ukrytych w schowkach i pod siedzeniami auta.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w Karczmiskach w powiecie opolskim. Policjanci ustalili, że wieczorem kobieta spotkała się z mężem w samochodzie, pomimo że od pewnego czasu nie mieszkała już z nim.

Kiedy mężczyzna usiadł na fotelu kierowcy, 47-latka sięgnęła po ukryty wcześniej nóż i zaczęła zadawać ciosy w okolicę szyi. Po chwili sięgnęła po kolejny nóż. Mężczyźnie udało się uciec mimo kilku ciosów. Po zatrzymaniu kobiety, policjanci przeszukali samochód i odkryli, że w schowkach i pod siedzeniami znajdowały się kolejne noże.

47-latka została przewieziona do Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim, gdzie postawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa. Następnie stanęła przed sądem, który tymczasowo aresztował ją na okres 3 miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi kobiecie kara od 25 lat więzienia do dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

39 komentarzy

 1. Żabkowy kustosz

  Fajnie stoją jej sutki 😛

 2. Janek pipi pendo

  ***Podejrzewam że tam jest miseczka D *** bu uu uu ha ha*** pipipendo

 3. Kobieta obowiązkowo na 25 lat więzienia. Dodatkowo jakbym była prokuratorem to bym jeszcze jej mamusię wezwała na przesłuchanie na wykrywaczu kłamstw i odpowiedni zestaw pytań krzyżowych… mogłoby się okazać że mamusia tak właśnie wychowała córeczkę więc mamusi też bym dała minimum 5 lat więzienia jako współwinna tego czym sie stała jej córka…. MORDERCZYNIĄ (niedoszła bo ofiara przeżyła ale należy nazywać rzeczy po imieniu – PRZEMOC MA PŁEĆ, OFIARĄ JEST MĘŻCZYZNA A SPRAWCĄ KOBIETA. PRZEMOC MA PŁEĆ. TO KOBIETA)

 4. „Przemoc ma płeć” Sylwia Spurek.

 5. nie powinna wyjść juz. Dozywotka dla takiej degeneratki.Kłamca i zlodziej z niej. kazdy to wie. Wracaj do zdrowia kolego.

 6. Czy wiadomo coś więcej w sprawie? Jaka jest wersja wydarzeń kobiety?

 7. Magda Piasecka

  bardzo współczuję Monice
  Trzymaj się

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas