690 680 960

Zaatakował gazem policjanta, trafił do aresztu

Dzisiaj decyzją sądu do aresztu trafił mężczyzna, który zaatakował policjanta gazem pieprzowym. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę podczas zabezpieczania przez policję Marszu Równości.

34-latek, który był poszukiwany w związku z atakiem na policjanta gazem pieprzowym, podczas zabezpieczania Marszu Równości, sam zgłosił się wczoraj na komisariat.

Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjanta. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci doprowadzili 34-latka do prokuratury natomiast dziś do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Sąd Rejonowy w Lublinie przychylił się do wniosku i zastosował wobec 34-latka ostateczny i najbardziej dotkliwy środek zapobiegawczy jakim jest tymczasowy areszt.

(fot. Policja Lublin)

15 komentarzy

 1. Za gaz do aresztu, śmiechu warte.

  • Dokładnie, nie naruszył tym przecież jego nietykalności, tym bardziej, że możliwe, że wcale nie chciał trafić w policjanta. Policja za to nadużywa tego środka, stosuja go w sytuacjach gdy nie ma żadnego zagrożenia, bo im wolno, albo nie wolno ale i tak sie wytłumaczą, że musieli.
   Proszę wypuścić tego człowieka, Sąd Rejonowy już pokazał jak można łamać konstytucję, niech jego prawnik zgłosi się do Apelacyjnego, tam mu zniosą.

 2. sam sie zglosil i areszt tymczasowy, tak sie wychodzi na ukladach z policja

 3. Skoro ma odwagę w biały dzień policjantowi gazem w oczy to kto wie jak się zachowa do osoby słabszej .To psychol jakiś , powinni go odizolować od społeczeństwa

 4. Typowy januszu … nie za gaz do aresztu tylko za czynną napaść na funkcjonariusza przy uzyciu gazu …. zrób sobie lewatywę zanim coś durnego napiszesz. Zrob to samo w Stanach w stosunku do policjanta albo w Anglii …. tam nietykalność jest szczegolnie chroniona . U nas też jest ale zadko jest to egzekwowane .

 5. Teraz pryszczatym zajmą się inni pryszczaci ? będą sobie psikać po twarzy ?

 6. Dureń zaatakował gazem policjanta, który jak większość z nas wykonywał swoje obowiązki zawodowe. Gdyby psiuknął tym gazem w odbyt pierwszego lepszego pederasty to byłaby mniejsza kara. Dureń.

  • Panie Jerzy… to kolejny Pana komentarz w tym samym tonie.
   Dlaczego przejawia Pan takie niezdrowe zainteresowanie cudzymi odbytami? Czyżby jakieś ukryte pragnienia?

 7. pozamykać PISurów precz z faszyzmem

 8. Napadnięty Obywatel Polski przez osobę służąca jakiemuś ugrupowaniu zastosował adekwatne środki obrony, na które nie trzeba mieć zezwolenia. Skąd wiec oskarżenie o atak???? Pokrzywdzony pan z ugrupowania broniącego wrogów Polski i Polaków niech zwróci się o odszkodowanie do sądu, który naraził go na to zdarzenie. Dalsze działania służb opłacanych z podatków Polaków a broniących przestępców z KODorastycznych ugrupowań niemieckich są bezzasadne i niczym nie poparte. Polacy!!!! może zaprzestańmy finansowania służb, które nie nam służą.!!!!!!

  • Chciałem napisać „ale masz mózg zlasowany”, ale przeczytałem komentarz jeszcze raz i stwierdziłem, że raczej nie masz mózgu.

 9. Dlaczego Milik? A nie Piątek

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!