Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Zamknęli 2-latka w pralce. Prokuratura sprawdza, czy dziecko było obiektem drwin i żartów

Dzisiaj zapadnie decyzja sądu, czy dwaj mężczyźni, którzy zamknęli 2-latka w pralce trafią do aresztu. O sprawie zrobiło się głośno, kiedy jeden z nich opublikował w sieci nagranie, na którym widać dziecko wewnątrz pralki. Oprócz tego śledczy ustalają, czy jeden z zatrzymanych oddał mocz do kubka 2-latka.

W miniony piątek w sieci pojawiło się nagranie, które powstało w maju tego roku. Widać na nim było przerażonego 2-latka zamkniętego w pralce. Policjanci szybko ustalili autora nagrania oraz tożsamość dziecka. W sobotę mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn – 22-latka, 19-latka oraz 18-letniego konkubenta matki dziecka. Wszyscy trafili przed oblicze prokuratora, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

Według ustaleń prokuratury, dziecko do pralki miała wsadzić 18-letni konkubent kobiety, zaś jego 22-letni kolega nagrywał wszystko telefonem komórkowym. Jak informują policjanci, zatrzymane osoby są znane mundurowym.

Prokurator postawił zarzuty trzeciemu z mężczyzn, który miał sikać do kubka dziecka. W jego przypadku prokuratura nie wnioskowała o areszt.

Jak przekazał prokurator Janusz Kaczmarek dziennikarzom polsatnews.pl trwają czynności zmierzające do ustalenia, czy były inne przypadki, gdzie dziecko było obiektem „żartów” i drwin. Obecne ustalenia wskazują, że matka w czasie zdarzenia była w pracy. Nie była także świadoma zachowania mężczyzn.

Zatrzymanym grozi od roku do 10 lat więzienia. Śledztwo zostało objęte nadzorem prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. W jego trakcie będzie ustalane, czy „żarty” z dziecka mogły trwać od jakiegoś czasu. Cała sprawa wyszła na jaw, po tym jak koledzy pokłócili się i jeden z nich w ramach zemsty opublikował film w sieci.

 

2018-08-20 16:30:27
(fot. polsatnews.pl, wideo YouTube 24 GODZINY online pl)

26 komentarzy

 1. „oraz 18-letniego konkubenta matki dziecka” – dobre!

 2. Matka nie wiedziała ? To jakim cudem na jej profilu na Facebooku jest zdjęcie chłopczyka z papierosem w buzi ?

 3. Tacy zwyrodnialcy powinni być elimonowani.. Natychmiast.. Jakim SK.. trzeba być żeby dopuścić się czegoś takiego.

 4. Jacy ku..**a mężczyzni ? To zwykłe gnoje , teraz to i trzydziestoletni za grosz rozumu nie mają….wpier..lic pał tylko takich gumowych , to może by ich nauczyło czegoś …

 5. Tak to jest jak dzieci rodzą dzieci i potem je „wychowują”. Tak samo z prawem jazdy – tatulek da szczylowi na prawko, a ten potem zabija ludzi na drogach.

  21 lat powinien być wiekiem granicznym uprawniającym zarówno do ubiegania się o uprawnienia na kat. B, jak i prawo do wychowywania dzieci. Jeśli dziecko rodzi dziecko, to się je natychmiast odbiera i oddaje do adopcji.

 6. A ja to bym tych g n o j i do betoniarki wsadził i włączył. Każdego oddzielnie. Na pół godz.

 7. ignacy mam nadzieje że ciebie wsadza na siłe do pralki a jak nie to do kombajnu

 8. ciekawe czy prokurator da im powody do radości

 9. czasem najlepszym wyjściem jest sterylizacja, patole to nawet do psa się nie nadają. W wielu krajach dziecko już by było chronione, odebrane, nikt by nie czekał na nieszczęście.

Z kraju

Sport