Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Wyzywał, bił, dusił, groził pozbawieniem życia oraz zmuszał żonę do zażywania narkotyków”. Jest już w areszcie

Do tymczasowego areszty na trzy miesiące trafił 43-latek podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. W trakcie awantur mężczyzna wzywał, bił, dusił, groził pozbawieniem życia oraz zmuszał żonę do zażywania narkotyków. 43-latek ponownie wróci do zakładu karnego, który opuścił w połowie października tego roku.

Przed weekendem policjanci bialskiej komendy zostali wezwani na interwencję w jednym z domów na terenie powiatu. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z domowników jest agresywny i awanturuje się.

– Na miejscu okazało się, że 43-latek wszczął awanturę, podczas której wyzywał swoją żonę, bił ją po twarzy, dusił i groził pozbawieniem życia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało również, że podczas awantur mężczyzna zmuszał swoja żonę do zażywania narkotyków oraz znęcał się nad trójka dzieci. Sytuacja trwać miała od połowy października br. kiedy 43-latek powrócił do domu z zakładu karnego. Kobieta przyznała, że jej mąż odbywał już karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad nią i boi się o bezpieczeństwo swoje i dzieci – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnego aresztu. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się nad rodziną. Odpowie też za posiadanie środków odurzających.

– Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec 43-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności – dodaje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

19 komentarzy

  1. Widać że łobuz kocha najbardziej 🙂

  2. Dziadek ze Slamsowa ®

    Wyzywał, bił, dusił, groził pozbawieniem życia oraz zmuszał żonę do zażywania narkotyków – dobra recepta na pozbycie się faceta z domu i zamianę na nowszy model (bywa, że niekoniecznie lepszy).

    • Dobra wymówka, to teraz każdy narkoman może swoją drugą połówkę oskarżyć o to że to On Ona kazała narkotyki zażyć.

  3. No no, mnie tam by nie musiał zmuszać, sama bym prosiła o kolejne dawki… Teraz czeba czekać na dobrego hłopaka…

Dodaj komentarz