Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł z pracy i przez dwa tygodnie nie dawał znaku życia. Znaleziono go w Bieszczadach

Przez ponad dwa tygodnie trwały poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego. Mężczyzna wyszedł z pracy i zaginął. Odnaleziono go w Bieszczadach.

Zakończyły się poszukiwania 28-letniego mieszkańca miejscowości Tarzymiechy Drugie w gminie Izbica. Mężczyzna w piątek 7 lutego po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy przy ul. Kilińskiego w Zamościu. Do domu jednak nie dotarł.

Początkowo najbliżsi poszukiwali go na własną rękę sprawdzając, czy nie ma go u znajomych, czy też członków rodziny. Kiedy to nie przyniosło skutku, o wszystkim powiadomiona została policja. Pomimo prowadzonych działań, przez ponad dwa tygodnie nie udało się natrafić na żaden ślad po zaginionym.

W końcu mężczyznę odnaleźli funkcjonariusze z Leska w Bieszczadach. 28-latek przebywał w szpitalu. Jak nas poinformowano, jest cały i zdrowy.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

31 komentarzy

 1. Każdemu polecam taki wypad.

 2. A kto teraz za jego wycieczkę zapłaci i inne przywileje.?????????

 3. Chłopak doła złapał że pracuje na alimenty a jego była ułożyła sobie życie i ma już teraz 3 dzieci z kochajacym ją mężem ,

  • Śmieszne rzeczy dopiero po 4 latach złapał doła. No ale cóż najlepiej winę zwalić na kogoś innego niż w samym sobie poszukać problemu.

  • Drogi Alwaro (skąd ty to wziąłeś? Hahah) tak dla Twojej wiadomości, jestem żona Przemka, mamy córkę i syna, jesteśmy szczęśliwi ? jeśli nie znasz faktów, oraz tego co i jak to się nie wypowiadaj ? pozdrawiam

   • Droga Żono widać jak jesteście szczęśliwi skoro niby mąż uciekł w Bieszczady hehehe.

    • Drogi Alwaro jak z koziej… Trąba ?no widzisz mało wiesz a gadasz głupoty ? więc jak nie wiesz to lepiej zamknąć troszkę twarz i nie gadać takich głupot, bo to śmieszne ? i tak właśnie jesteśmy szczęśliwi i mamy się baaaardzo dobrze ?

 4. Dziwne rzeczy bo rozmawialem z jego zona i co innego mówiła ??

 5. Dobry kolega Przemka

  Z jaką żoną? Ludzie nie róbmy gorszego pośmiewiska z tego zaginięcia niż już jest. On nie ma żadnej żony ani dziewczyny. To jest śmieszne co tutaj wypisuje ta Pani pod pseudonimem ŻONA no ale jakoś bronić go muszą. Prawda jest taka że olał całą rodzinę wymyślił kolejny głupi pomysł i postanowił sobie zaginąć. A jak już się znalazł rodzina pousuwała wszystkie posty nie informując nikogo co się z nim działo a chyba wszystkim należały by się jakieś wyjaśnienia. No ale cóż. Zostaje nam tylko czekać na kolejny wybryk Przemysława o którym na pewno będzie głośno. Pozdrawiam.