Wyszedł z pracy i przez dwa tygodnie nie dawał znaku życia. Znaleziono go w Bieszczadach

Przez ponad dwa tygodnie trwały poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego. Mężczyzna wyszedł z pracy i zaginął. Odnaleziono go w Bieszczadach.

Zakończyły się poszukiwania 28-letniego mieszkańca miejscowości Tarzymiechy Drugie w gminie Izbica. Mężczyzna w piątek 7 lutego po godzinie 16:00 wyszedł z zakładu pracy przy ul. Kilińskiego w Zamościu. Do domu jednak nie dotarł.

Początkowo najbliżsi poszukiwali go na własną rękę sprawdzając, czy nie ma go u znajomych, czy też członków rodziny. Kiedy to nie przyniosło skutku, o wszystkim powiadomiona została policja. Pomimo prowadzonych działań, przez ponad dwa tygodnie nie udało się natrafić na żaden ślad po zaginionym.

W końcu mężczyznę odnaleźli funkcjonariusze z Leska w Bieszczadach. 28-latek przebywał w szpitalu. Jak nas poinformowano, jest cały i zdrowy.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

31 komentarzy

 1. rzucił wszystko i wyjechał w bieszczady… piękne

 2. Jeżeli był zdrowy to czemu był w szpitalu?

 3. A my podatnicy za to zapłacimy .Rozumiem porzucić wszystko , wyjechać ale nie poinformować bliskich to ostatnie skur….. o .

  • Masz rację. Mógł chociaż napisać, że chce odpocząć a nie tak pojechać bez słowa.

  • Dlaczego durniu już zrobiłes osąd? Nieznajac faktów. A może był to jakiś rodzaj zaburzenia psychicznego? Uważaj cwaniaczku żeby kiedyś ciebie coś takiego nie dotknęło.

  • Pozatym milony itak płacisz na wojsko, na naszą agresję w innych krajach, oraz na politkow. Na ich samoloty itd itp. Więc niechrzan o kosztach akcji.

  • A on nie podatnik? Przecież napisano, że z pracy wyszedł.

  • przecież służby i tak w tym czasie pracują, jeżdżą na patrole. powiedz jakie dodatkowe koszty generują ogólnopolskie poszukiwania na zasadzie „jak zobaczycie, zatrzymajcie i porozmawiajcie”? nie ściągali funkcjonariuszy z domów, żeby szukali go w całej Polsce…

 4. Gdyby tak to wszystko pi…..ć i wyjechać w Bieszczady….

 5. Gościu wziął sobie do serca „pier Y dolić to wszystko i wyjechać w bieszczady”.

 6. co za typ… bezmyślny egoista… ale dobrze, że cały, bo, że zdrowy to wątpliwe

 7. W szpitalu _cały i zdrowy?coś nie tak

  • Prosimy czytać ze zrozumieniem. „Przebywał” – w jednym zdaniu. „Jest” – w drugim zdaniu.

 8. Jeśli zrobił to świadomie to szacun ale wątpię. Raczej coś z głową.

 9. Ludzie, nie oceniajcie, skoro nie znacie dokladnie szczegółów tej sprawy. Artykul zostal konkretnie i rzeczowo napisany- bez żadnych sugestii. Najważniejsze, co zostalo napisane, to że chlopak żyje i jest wśród bliskich.

  • Onanis Samokopulos

   A czemu mamy nie oceniać? Artykuł jest po to, coby dyskutować na jego temat. Twoje domysły i przemyślenia nie mają nic do tego

 10. Każdemu polecam taki wypad.

 11. A kto teraz za jego wycieczkę zapłaci i inne przywileje.?????????

 12. Chłopak doła złapał że pracuje na alimenty a jego była ułożyła sobie życie i ma już teraz 3 dzieci z kochajacym ją mężem ,

  • Śmieszne rzeczy dopiero po 4 latach złapał doła. No ale cóż najlepiej winę zwalić na kogoś innego niż w samym sobie poszukać problemu.

  • Drogi Alwaro (skąd ty to wziąłeś? Hahah) tak dla Twojej wiadomości, jestem żona Przemka, mamy córkę i syna, jesteśmy szczęśliwi 😉 jeśli nie znasz faktów, oraz tego co i jak to się nie wypowiadaj 😉 pozdrawiam

   • Droga Żono widać jak jesteście szczęśliwi skoro niby mąż uciekł w Bieszczady hehehe.

    • Drogi Alwaro jak z koziej… Trąba 😁no widzisz mało wiesz a gadasz głupoty 😉 więc jak nie wiesz to lepiej zamknąć troszkę twarz i nie gadać takich głupot, bo to śmieszne 🙂 i tak właśnie jesteśmy szczęśliwi i mamy się baaaardzo dobrze 😉

 13. Dziwne rzeczy bo rozmawialem z jego zona i co innego mówiła 😊😊

 14. Dobry kolega Przemka

  Z jaką żoną? Ludzie nie róbmy gorszego pośmiewiska z tego zaginięcia niż już jest. On nie ma żadnej żony ani dziewczyny. To jest śmieszne co tutaj wypisuje ta Pani pod pseudonimem ŻONA no ale jakoś bronić go muszą. Prawda jest taka że olał całą rodzinę wymyślił kolejny głupi pomysł i postanowił sobie zaginąć. A jak już się znalazł rodzina pousuwała wszystkie posty nie informując nikogo co się z nim działo a chyba wszystkim należały by się jakieś wyjaśnienia. No ale cóż. Zostaje nam tylko czekać na kolejny wybryk Przemysława o którym na pewno będzie głośno. Pozdrawiam.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki