Zderzenie pojazdów w Ciecierzynie. Utrudnienia w ruchu na trasie Lubartów – Lublin

W piątek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na trasie Lubartów – Lublin występują utrudnienia z przejazdem

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 7 na drodze krajowej nr 19 w Ciecierzynie na trasie Lubartów – Lublin. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie, gdzie kończy się dwupasmówka, na pasie w stronę Lublina. Uczestnicy zdarzenia o własnych siłach opuścili pojazdy. Jak nam przekazano nikt poważnie nie ucierpiał.

W rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na pasie ruchu od strony Lubartowa natraficie na spowolnienie.

(fot. nadesłane telefon alarmowy)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. I jak tam z prawego pasa czy z lewego był szybszy ? GDZIE SĄ ŻÓŁTE KAMIZELKI LUDZIE WIDMA ? !!!

  • Jak dzieci we mgle 😉

   • Wyniki okazały się bezlitosne. Potwierdzono bowiem wstępną hipotezę o tym, że wśród posiadaczy Audi, BMW czy Mercedesów jest więcej osób o nastawieniu egocentrycznym, kłótliwych, upartych, nieuprzejmych i uważających siebie za lepszych. Nie jest to jednak kwestia samochodu, a człowieka.

 2. Trujkąt Bermudzki

 3. Założe się ze było to klasyczne najechanie na tył ,przez śpieszacego się głąba ,których widuję na codzień siedzacych mi na zderzaku .Ja mam na nich jeden sposób ,zawsze noga z gazu i muskam pedal hamulca tak zeby nie hamować ale żeby ten z tyłu dostał goraczki .Reakcja głaba ,przewidywalna i praktycznie zawsze taka sama ,nie wytrzymuje i mnie wyprzedza ,a o to mi wlasnie chodzi .A jedż i wjedż komuś w tył ,krzyżyk na drogę baranie

 4. Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

  Do Ciecierzyna dojechali bardzo szybko,później na lawecie trochę wolniej.

 5. Jazda na suwak nie obowiązuje gdy ruch nie jest spowolniony.

  • Raz, że spowolniony a dwa, że zator występuje na dwóch pasach. Sytuacja gdy na prawy pasie stoją samochody lub ledwo się poruszają a na lewym jadą do końca z dużą prędkością nie daje prawa do wciskania się na prawy pas. To samo dotyczy też miejsca. Jedyne miejsce w którym stosuje się jazdę na suwak, to koniec kończącego się pasa tuż przed martwym polem a nie np 100 m wcześniej. Dużo jeszcze wody w Bystrzycy upłynie zanim ludzie się nauczą.

   • A gdzie wyczytałeś/wyczytałaś że zator ma być na obydwu pasach? Wystarczy, że stoi pas, na którym jazda ma być kontynuowana. Przecież to wybór ludzi, którzy stoją. Mogłyby jechać dwa pasy i przepuszczać się na zmianę. Wtedy nie było niepotrzebnych frustracji. Co do reszty zupełnie się zgadzam.

  • obowiązuje zawsze przy zwężeniu drogi z dwóch pasów w jeden! pokaż mi pod znakiem dodatkową informację, że dotyczy prędkości 0-5km/h

   • W prawie o ruchu drogowym jest zapis, że suwak obowiązuje tylko przy znacznym spowolnieniu ruchu. Nie wyjeżdżaj proszę na expresówki bo nie tylko siebie zabijesz.

 6. Redakcja niedoinformowana bo w zdarzeniu brały udział trzy auta…audi miało i przód i tył uszkodzony.

 7. Audi a3 jadące z dużą prędkością wyprzedające inne auta nie wyhamowało przed stojącymi w korku przed zwężeniem jezdni, a miało dobre 200 metrów na zatrzymanie się. Uderzyło w tył Audi a6 kombi, a to uderzyło jeszcze w niebieskie bodajże BMW x3. Sprawca nawet nie próbował uniknąć zderzenia wjechał centralnie w tył stojących aut pomimo, że cały lewy pas był wolny i można było uciec na lewy pas (do końca dwupasmówki było jeszcze około 200 metrów) lub na prawo pas awaryjny/pobocze. Niestety głupota kierującego Audi A3 jadącego cały czas na światłach przeciwmgielnych pomimo widoczności na około 500 metrów przeważyła nad zdrowym rozsądkiem i przepisami. Dodatkowo mógł się przyczynić stan techniczny auta – opony i hamulce ale tego nie widziałem.

  • the_naturat_com

   Chociaż jeden napisał sensownie. Reszta bije pianę, chociaż nie wie o co chodzi.

 8. Niestety kierowca Audi A 3 zero wyobraźni .Na szczęście nikomu się nic nie stało, ale audi A6 porządnie uszkodzone. Młody chłopak ,może wyciągnie wnioski i w przyszłości będzie jeździł ostrożniej ,albo i nie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online