690 680 960

Wysłał SMS-a do szefa z informacją, że odbierze sobie życie

W środę na terenie powiatu krasnostawskiego prowadzone były poszukiwania 26-latka, który wysłał do swojego szefa SMS-a z informację, że odbierze sobie życie. Mężczyznę odnaleźli policjanci w rejonie lasu.

W środę policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 26-letni mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i może mieć zamiary samobójcze.

Z uwagi na to, że liczyła się każda sekunda, natychmiast rozpoczęto poszukiwania. W teren ruszyli funkcjonariusze wspierani przez strażaków oraz pies tropiący.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę na terenie gminy Łopiennik Górny w pobliżu terenów leśnych. Zajęli się 26-latkiem, który następnie trafił pod fachową opiekę medyczną.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. No,szefuniu,coś tam chyba nie bardzo klimat w twej firmie…

 2. Pewnie szef nie płacił. Jest zasada nie stać cię na pracownika nie myśl o firmie albo pracuj sam jak ja to robię

 3. A może pracownik jest chory psychicznie, a szef jest ok.

 4. Czego można się spodziewać po człowieku który skończył gimnazjum? 1 Brak logicznego myślenia. 2 Działania instynktowego. 3 Odpowiedzi na pytanie. Nie wiem. Nie znam się. Nie wiedziałem. Nie pomyślałem.

  • Lepiej nie wypowiadać się na tematy o których nie ma się zielonego pojęcia…..widać napisałeś o sobie bo brakuje ci wszystkiego z wyżej wymienionych rzeczy panie „wykształcony” chyba tylko na papierku….

 5. Jeśli szef był takim ch*jem jak piszecie to czemu wysyłał smsa do niego? Osoby z zaburzeniem depresyjnym zazwyczaj kontaktują się z osobami bliskimi którym mogą zaufać(matka, żona-kochanka, brat, kolega). Chciałbym zobaczyć ilu pracowników uważa swojego szefa za najbliższego przyjaciela (może w małych firmach gdzie pracuje mniej niż 10 osób i jest to firma lokalna lub rodzinna.

 6. Gość skąd wiesz jakie ma wykształcenie? Ludzie po studiach tez odbierają sobie życie.

 7. Nie trzeba mieć szkoły by osiągnąć w życiu cel i sukces
  Wystarczy mieć w głowie poukładane a nie na papierze…tyle w temacie !!

 8. Ludzie zastanówcie się co piszecie, nie znacie człowieka nie wiecie co przeszedł, dlaczego tak postanowił…nikt też nic nie napisał że chciał odebrać sobie życie przez pracę ktoś kto pisze takie głupoty sam jest napewno bezrobotnym leniem i to w dodatku z bardzo niskim IQ….a co do wykształcenia to osoba pisząca takie rzeczy napewno nie ma o nim zielonego pojęcia. Lepiej zająć się sobą i swoim życiem zamiast pisać takie durnoty, ludzie pomyślcie ktoś kto to czyta może być Jego bliskim…

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas