Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, opel uderzył w drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala

Wczoraj w miejscowości Nadrybie Wieś doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w drzewo, cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13:30 w miejscowości Nadrybie Wieś w powiecie łęczyńskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 20-letni kierowca opla zbliżając się do skrzyżowania podjął manewr wyprzedzania toyoty, której kierująca zasygnalizowała manewr skrętu w lewo. 30-latka widząc we wstecznym lusterku zbliżającego się z dużą prędkością opla, przerwała manewr skrętu pozostając na swoim pasie tak, aby nie doszło do zderzenia.

W pewnym momencie kierowca opla zjechał na lewe pobocze, wpadł w poślizg, a następnie bokiem uderzył w drzewo. Kierująca toyotą udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanym, a następnie 20-latek oraz trójka pasażerów pojazdu została przewieziona do szpitala.

20-letniemu mieszkańcowi Włodawy, który był sprawcą zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Łęczna)

7 komentarzy

 1. I jak to możliwe doświadczony mądry kierowca i taki manewr…

  • Bo to mężczyzna, dlatego to możliwe 😉

   • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Jaki „mężczyzna”, toż to dziecko jeszcze, a samochód dostał na osiemnastkę (ale bez rozumu). Trzeba było drzewa, żeby klepeczki dziecku naskoczyły na właściwe miejsce.

 2. Za duzo Tv o samochodach i mysla ze sa bogami ulicy

 3. wyglada jakby go wywalil na „dzikie wysypisko” teraz tylko podpalic i zutylizowany polskim sposobem czyli prosto do nieba

 4. to się wsiok popisał przed ziomami buhahahahahaha

 5. olo a tata trzyma jeszcze te gumofilce w których tak długo szedł do miasta?

Z kraju