690 680 960

Wypadek na przejściu dla pieszych. Wjechała w przechodzącą przez jezdnię nastolatkę (zdjęcia)

Do szpitala trafiła potrącona przez opla nastolatka. Zdarzenie miało miejsce na drodze z Lublina w stronę Krasienina. Są utrudnienia w ruchu.

24 komentarze

  1. Gminy Niemce i Jastków tylu mają podatników i to wcale niebiednych co widac po domach stojacych na ich terenach a drogi do Lublina oswietlic nie mogą…Wstyd! Powinny placic pol na pol odszkodowanie za kazdy wypadek na swoim ciemnym jak noc terenie!!!

  2. Droga z Choin to raczej autostrada, jest tam coś w rodzaju ciągu pieszo rowerowego, czy moze nawet ddr ale b.uciązliwy do korzystania dla rowerzystów raz z prawej raz z lewej , znowu z prawej a pomiędzy i owszem są przejazdy rowerowe problem w tym że powinny byc oznakowane na czerwono. Niestety ale zdecydowana większość kierowców tam nie widzi i nie respektuje pierwszeństwa rowerzystów, a juz najgorsze stare dziady i baby ci to nie mają pojęcia co to przejazd dla rowerów na autostradzie z Choin. Osobiscie unikam takich dróg rowerowych, (zanieczyszczone szkłem, patykami, piaskiem, liscmi i nigdy nie sprzątane) i z nich nie korzystam jadąc kolarzówką, bo mam wrażenie ze ktoś tą drogą sobie ze mnie zakpił, więc rezygnuję , dziekuję nie skorzystam.

  3. Kanarek ,a właśnie niewidomy ,jeszcze nie słyszałem by ktoś niewidomego potrąci

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas