Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bus wypadł z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala (foto)

Na prostym odcinku drogi kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem. Mercedes wypadł z jezdni po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 12 w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku z udziałem pasażerskiego busa na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący busem 68 – letni mieszkaniec gminy Siennica Różana, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W rejonie skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą do Jaślikowa mercedes wypadł z jezdni po czym uderzył w drzewo.

Pojazdem podróżowały dwie osoby: kierowa oraz pasażer. Obaj zostali przetransportowani do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym.

(fot. policja)

12 komentarzy

 1. Nie zbadane są losy szczepionek

 2. Coś to Zakręcie jest pechowe, codziennie wypadek. Może trzeba postawić fotoradar

 3. Hehe wpadł do rowu rozbił się i jeszcze mandat dostał….

  • A z uwagi na spore straty na zdrowiu i mieniu kierowcy, policjanci mogli odstąpić od wymierzenia kary. 😆

 4. Cieee chorobaaaa !!!

  Można powiedzieć, że trafiając w przydrożne w drzewo miał szczęście – jest ich przecież coraz mniej i następnym męczennikom motoryzacji będzie trudniej o takiego farta..

 5. … wnuki bawić nie ludzi wozić

 6. Pewnie ten stary wąsacz JakiKubiec jechał. Steaszny z niego ryzykant na drodze. Nie powinien wozić ludzi.

 7. czy tego busa sie wyklepie, sklei?

 8. Skleić to sobie możesz du..e!!!

Z kraju