690 680 960

Wypadek na przejściu dla pieszych. Wjechała w przechodzącą przez jezdnię nastolatkę (zdjęcia)

Do szpitala trafiła potrącona przez opla nastolatka. Zdarzenie miało miejsce na drodze z Lublina w stronę Krasienina. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 20:20 w miejscowości Jakubowice Konińskie koło Lublina. Na drodze powiatowej prowadzącej z Choin w kierunku Krasienina, piesza została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca oplem kobieta poruszała się od strony Lublina. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechała w przechodzącą przez jezdnię nastolatkę.

Poszkodowana po udzieleniu jej pomocy przez ratowników medycznych, została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)

24 komentarze

  1. Gminy Niemce i Jastków tylu mają podatników i to wcale niebiednych co widac po domach stojacych na ich terenach a drogi do Lublina oswietlic nie mogą…Wstyd! Powinny placic pol na pol odszkodowanie za kazdy wypadek na swoim ciemnym jak noc terenie!!!

  2. Droga z Choin to raczej autostrada, jest tam coś w rodzaju ciągu pieszo rowerowego, czy moze nawet ddr ale b.uciązliwy do korzystania dla rowerzystów raz z prawej raz z lewej , znowu z prawej a pomiędzy i owszem są przejazdy rowerowe problem w tym że powinny byc oznakowane na czerwono. Niestety ale zdecydowana większość kierowców tam nie widzi i nie respektuje pierwszeństwa rowerzystów, a juz najgorsze stare dziady i baby ci to nie mają pojęcia co to przejazd dla rowerów na autostradzie z Choin. Osobiscie unikam takich dróg rowerowych, (zanieczyszczone szkłem, patykami, piaskiem, liscmi i nigdy nie sprzątane) i z nich nie korzystam jadąc kolarzówką, bo mam wrażenie ze ktoś tą drogą sobie ze mnie zakpił, więc rezygnuję , dziekuję nie skorzystam.

  3. Kanarek ,a właśnie niewidomy ,jeszcze nie słyszałem by ktoś niewidomego potrąci

Kursy walut

  • USD 4.476zł -0.17%
  • GBP 5.4484zł 0.19%
  • EUR 4.6976zł 0.02%
  • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy