690 680 960

Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z motorowerzystą. 15-latek nie miał uprawnień (zdjęcia)

W poniedziałek w Trawnikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. 15-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wczoraj przed godziną 18 w Trawnikach doszło do zderzenia motoroweru z pojazdem osobowym marki Mazda. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Policjanci ustalili wstępnie, że 23-latka kierująca mazdą podczas włączania się do ruchu wymusiła pierwszeństwo na jadącym motorowerem 15-letnim mieszkańcu Trawnik. Na skutek uderzenia w samochód kierowca jednośladu doznał urazu i został odwieziony do szpitala.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Jak się okazało 15-latek nie posiadał wymaganych uprawień do kierowania jednośladem.

(fot. Policja Świdnik, nadesłane Mateusz)

12 komentarzy

 1. Ale wstyd.
  15-latek (bez prawa jazdy) na motorowerze z większymi umiejętnościami od 23-latki z prawem jazdy.

  • Ukarać rodziców 15 latka za to że pozwolili mu jeździć i napewno kupili chińczyka żeby jeździł po podwórku a nie po ulicy. Nauka jazdy uczy jak zdać egzammin a nie jak poruszać się prawidłowo po ulicy taka dzisiejsza młodzież nauczyć się tylko żeby zadać a później dwie lewe ręca jak ci z BB nic koło siebie nie zrobią próżniaki tylko YT FB ISG TW i inne guw.. a potem zestresowana młodzież i brak psychologów żeby ich leczyć a niedaj boże na prawko idą. Czy ktoś to kontroluje… kto na prawko idzie.

 2. 15-latkowie jeżdżą motorowerami bez uprawnień po jezdni, a po Lublinie dorośli (czyli z uprawnieniami do kierowania rowerami i w zdecydowanej większości również z kat. B prawa jazdy) ludzie cisną rowerami po chodnikach razem z małymi dziećmi
  To jest dopiero wstyd.

 3. Pierwszy raz widzę silnik 139fmb z tak ułożonym cylindrem.

 4. O proszę jaka kumulacja, jedna ślepa na tyle, że motoroweru nie widzi, drugi za głupi, żeby AM zrobić.

 5. Co temu pustakowi daje ten kartonik skoro i tak nie potrafi bezpiecznie włączyć się do ruchu? Kto wydaje prawo jazdy takim?

 6. Znów dwóch super ekspertów popisało się swoimi mądrościami:)

 7. Akurat znam ją bardzo dobrze ze wszystkich stron i zgadzam się z radziem.

 8. Ten komentarz jest obraźliwy. Proszę go usunąć.

 9. czy to nazwać głupia „”

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas