690 680 960

Zderzenie suzuki z oplem na trasie Lublin – Biłgoraj. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na trasie Lublin – Biłgoraj. Obecnie na miejscu pracują policjanci i strażacy. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:10 w miejscowości Piotrków Drugi w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i suzuki. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący suzuki mężczyzna wyjeżdżał z parkingu sklepu. Z kolei kierowca opla poruszał się drogą wojewódzką w stronę Biłgoraja. Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Zostały opatrzone na miejscu, nie było potrzeby ich dalszej hospitalizacji.

Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

AKTUALIZACJA 18:05
Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, iż kierowca opla miał zasnąć w trakcie jazdy i zjechać na przeciwległy pas jezdni. Tam pojazd zderzył się z suzuki.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. rudy pirat drogowy dalej grasuje popo drogach ?

  2. Kto jest rudy pirat mistrzu i co to znaczy po polsku popo drogach..

  3. Postraszcie omikronem i będzie spokój.

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas