Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechał motocyklem crossowym na przejażdżkę i już nie wrócił. Na polu znaleziono zwłoki 34-latka

Na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem. Jednoślad wpadł na pole i się przewrócił. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci z Kraśnika, wspólnie z prokuraturą, ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 34-latka, którego zwłoki znaleziono w nocy z wtorku na środę na terenie gminy Trzydnik Duży. Wiadomo już, że mężczyzna po południu wsiadł na motocykl crossowy i wybrał się na przejażdżkę po okolicy.

Kiedy do wieczora nie wrócił, a najbliżsi nie mogli w żaden sposób się z nim skontaktować, postanowili ruszyć na jego poszukiwania. Obawiali się bowiem, że mogło mu się coś stać. Niestety ich przypuszczenia się potwierdziły.

Jak nam wyjaśnia mł. asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, na jednym z pól rodzina natrafiła na leżący motocykl, a obok niego ciało mężczyzny. Z przeprowadzonych oględzin wynika, iż motocyklista poruszając się pobliską drogą, na jej łuku stracił panowanie nad jednośladem. W wyniku tego zjechał na pobliskie pole i się przewrócił.

Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn śmierci mężczyzny.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

28 komentarzy

  1. Za dużo marihuany

  2. Duże J /joint/
    Alkohol i jazda

  3. Czytam te komentarze i niedowierzam jaka znieczulica panuje wsrod ludzi… zanim wystawicie jakis glupi komentarz zastanowcie sie co potem czuje rodzina czytając wasze glupie i niepotrzebne wypociny…. zginął mlody , dobry chlopak !!! Nie oceniajcie nie wydajcie wyrokow bo od tego jest ktos inny .. nie masz nic ciekawego i mądrego do napisania zostaw swieczke albo nic!! Dla niektorych odob wlasnie zawalilo sie zycie a wy piszecie o alkoholu marihuanie i co lzej na duszy??? Lepiej wam z tym??? No to brawo…

  4. Zginął młody chłopak, zostawił żonę. Chłopak grzeczny, uczciwy, sympatyczny, pomocny dla sąsiadów. Szkoda bardzo, że taka tragedia go spotkała 🙁 Nie rozumiem komentarzy niektórych osób…..

  5. Fajny chłopak

Z kraju