Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wygraliśmy !!! Polska – Irlandia Północna 1:0. Tysiące osób w strefie kibica

Drużyna reprezentacji Polski pokonała Irlandię Północną 1:0. Prowadziliśmy od 51 minuty po golu Arkadiusza Milika.

Tysiące lublinian kibicowało polskiej reprezentacji w Strefie Kibica zlokalizowanej przy Aqua Lublin. Atmosfera była niezwykle gorąca. Przewaga naszej reprezentacji po pierwszej połowie meczu była miażdżąca. Irlandczykom udało się oddać tylko jeden strzał na bramkę, w której stał Wojciech Szczęsny. Polacy z kolei byli przez 66 procent czasu w posiadaniu piłki.

Podstawowy skład naszej reprezentacji został ogłoszony przed godziną 17. Selekcjoner Adam Nawałka ustalił, że na boisko wejdą: 1 – Wojciech Szczęsny, 20 – Łukasz Piszczek, 15 – Kamil Glik, 2 – Michał Pazdan, 3 – Artur Jędrzejczyk, 16 – Jakub Błaszczykowski, 10 – Grzegorz Krychowiak, 5 – Krzysztof Mączyński, 7 – Arkadiusz Milik, 21 – Bartosz Kapustka, 9 – Robert Lewandowski. Kontuzjowany Kamil Grosicki ze względu na kontuzję stawu skokowego zasiadł na ławce rezerwowych.

Wygraną w Nicei polska reprezentacja obiecująco otworzyła występy na Euro 2016. Nasi rywale nie oddali jednego celnego strzału na bramkę Wojciecha Szczęsnego. Był to jednocześnie mecz otwarcia w grupie C, gdzie na podopiecznych Adama Nawałki czekają drużyny Niemiec i Ukrainy. Zwycięstwo nad Irlandią Północną jest pierwszym w historii występów na Euro. W czwartek naszą reprezentację czeka mecz z Niemcami.

(fot. lublin112)
2016-06-12 19:50:09

17 komentarzy

 1. gdzie te tysionce bo nie widzem?

 2. kurde fajna sprawa następny mecz kibicuje tam ! pszenno buraczanym forumowym trolom już dziękujemy

 3. nooo, ale jakie ładne dziewczyny przyszły na mecz 😉 widać, że lubelszczyzna – tutaj są same ładne 😉

  • Pampalini łowca zwierząt

   W życiu ładnej dziewczyny nie widziałeś jak te tu na fotkach są dla Ciebie ładne, te dziewczyny są zwyczajnie przeciętne.

 4. A POLSKA MECZ PRZEGRALA I CO WLUR JESTESCIE? WYP!

 5. bylem nawet na zdjeciach jestem i byly te tysiace osob super atmosfera i pozdrowieina dla uczestnikow 😉

 6. Wszystko fajnie ,super tylko dlaczego w ogródku „Perły” ciągle brakowało paniom drobnych do wydawania?Kto na tym zarobił bo to nie były małe pieniądze.Podczas meczu kilka razy kupowałam piwo i za każdym razem nie otrzymałam reszty w postaci drobnych 1 zł,2 zł….ktoś nas dyma na tych imprezach….

 7. Wyżebrana wygrana. Następnym razem będzie: „Nic się nie stało!”

 8. No w czwartek nie będzie tak wesoło i znikną te głupawe flagi z aut….

  • @Jacool, z jakiego kraju jesteś, skoro barwy biało-czerwone to dla Ciebie głupawe flagi????????????????????

Z kraju

Polityka i społeczeństwo