Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wystawa Kaktusów w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W sobotę i niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS można było zobaczyć wystawę kaktusów. Na wystawie nie zabrakło rośliny z prywatnych kolekcji kilku hobbystów, członków Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów oraz roślin zgromadzonych w kolekcji Ogrodu.

W dniach 11-12 czerwca w Ogrodzie Botanicznym UMCS można było podziwiać niesamowitą Wystawę Kaktusów. To co zachwycało najbardziej odwiedzających to różnorodność form kaktusów oraz wielobarwne kwiaty.

Wystawcy udzielali informacji, porad specjalistycznych dotyczących uprawy tych roślin. Mona było wykonać także pamiątkowe fotografie. Wystawie towarzyszył kiermasz roślin. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

2016-06-12 18:26:44
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Moglibyście informować ludzi przed takimi wystawami…

 2. To samo miałem już napisać co poprzednik, dziwne jest że o meczu piłki nożnej Polski gadają piszą i pokazują wszędzie i non stop aż się wymiotować chce a o wydarzeniach które interesujące są dla wielu osób pisze się zawsze po fakcie. Jak to jest organizatorzy nie chcą aby ich odwiedzili ludzie zainteresowani tym, co lepiej wziąć pieniądze za organizacje wydarzenia do kieszeni czy jak???

  Mam z żoną w domu ponad 40 kaktusów i bardzo chętnie odwiedziłbym dziś to miejsce… ehh

 3. Po co komu ta informacja PO wydarzeniu? Jesteście serwisem informacyjnym czy fotoblogiem? :-/

  • Organizator nie poinformował nas o imprezie. Nikt nie jest w stanie kontrolować całego Internetu i zawartych informacji o wydarzeniach. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej odpowiedni afisz byłby opublikowany przez wystawą. Pozdrawiamy.

   • Odpowiedź bez sensu. Skoro wiedzieliście o imprezie wczoraj, to także wczoraj mogliście informację zamieścić.

    • Zawsze informujemy przed imprezą a nie w trakcie, poza tym za chwilę ktoś skomentowałby, że za późno informujemy. Nie zawsze da się objąć wszystkie informacje o wydarzeniach. Tym bardziej jak organizator nie przesyła do nas informacji. Pozdrawiamy.

     • To ile tych informacji macie codziennie?….setki, tysiące? Partia rządząca powinna u Was dokonać „dobrej zmiany”

   • Chuck Norris kontroluje cały internet!

 4. Bez kitu… fajnie wiedzieć co się przegapiło. dzięki.

 5. Info po fakcie 🙁 Szkoda. Też bym chętnie zajrzał.
  Swoją droga organizatorowi (UMCS) widać nie zależało na rozgłosie. Może poproszą na przyszłość o pomoc jakiegoś swojego studenta marketingu to im pokaże jak nagłośnić w lokalnych mediach takie wydarzenia. Bo jakoś im chyba niezbyt wychodzi. Sąsiedni Uniwersytet Przyrodniczy jakoś się częściej chyba chwali sowimi imprezami.

 6. Anioł z Piekła

  Komunistyczna uczelnia. a na [] mnie ten kaaaaktus

 7. Szkoda że dowiaduję się dopiero teraz Na pewno nie opuściłabym takiego wydarzenia