Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie

W niedzielę 7 sierpnia na terenie Zespołu Szkół nr 12 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie odbędzie się piknik rodzinny. To jeden z elementów cyklu „Integracje” realizowanego w wakacje w dzielnicach miasta.

Lublin
2022-08-07, 13:00

Pikniki to niezwykła okazja do sąsiedzkiego spotkania, rodzinnych zabaw i integracyjnych rozmów. Dlatego też w tamach niedzielnego wydarzenia nie zabraknie znakomitej zabawy i nauki, gdyż program wypełniają spektakle w języku polskim i ukraińskim, warsztaty, animacje, wydarzenia muzyczne i pokazy sztukmistrzów.

Całość rozpocznie się o godzinie 13:00 animacjami dla dzieci, grami i warsztatami w otoczeniu kolorowych dmuchańców-skakańców. Nie zabraknie basenu z łódkami. Do tego dochodzą trzy spektakle, w tym dwa z nich także w języku ukraińskim. „Zwierzątka Małe Zwierzenia” to sztuka, która swoją fantastyczną energią i doskonałą muzyką skradła serca najmłodszych widzów. „Afryka Kazika” to przedstawienie na podstawie książki dla dzieci autorstwa Łukasza Wierzbickiego. Z kolei o Smoku, Królewnie, dzielnym Rycerzu i o tym, aby nie oceniać po pozorach opowiada spektakl witrynowy „Smocza Wieża”.

Do wspólnego śpiewania zaprosi dzieci duet Sokołowski & Menet, którego hasłem przewodnim jest: Muzyka plus słowa piosenka gotowa. Wysłuchamy również najlepszej młodzieżowej orkiestry symfonicznej w Europie, czyli Orkiestry Charkowskiej.
Na zakończenie, w okolicach godziny 19:00 przygotowano Variete. Będzie to spektakl pełen ognia i emocji w wykonaniu lubelskich Sztukmistrzów.

Program:

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo