Wyczółki: Kompletnie pijana 28-latka spowodowała kolizję. Miała 3,3 promila

Bialscy policjanci zatrzymali 28-latkę, która mając ponad 3,3 promila spowodowała kolizję. Okazało się również, że kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 22 w miejscowości Wyczółki w gm. Piszczac. Na skrzyżowaniu samochód marki Nissan, zjechał na drugi pas jezdni i zderzył się z autem marki Audi.

– Za kierownicą auta, które spowodowało kolizję, siedziała kompletnie pijana, 28-letnia mieszkanka gminy Piszczac. Kierująca miała w organizmie ponad 3,3 promila alkoholu – informuje kom. Jarosław Janicki z bialskiej Policji.

Autem jechał także syn właściciela auta, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. On również nie miał uprawnień do kierowania samochodami. Pojazd, którym się poruszali nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Pojazd został holowany na parking strzeżony.

-28-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a jej pasażer za udostępnienia auta osobie nietrzeźwej i bez uprawnień – dodaje kom. Jarosław Janicki.

2015-09-14 11:37:31
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Do mandatów i kar dojdzie jeszcze Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Ojjj to zaboli. Przy następnej imprezie może półgłówkom zabraknąć kasy na gorzałkę…

    • Dojdzie także pokrycie kosztów napraw uszkodzonego pojazdu. Ale pewnie z tych meneli komornikowi nie uda się ściągnąć ani grosza…

  2. Za głupia i pewnie za brzydka by zdać egzamin na PJ. Po 20 próbie musiała się odstresować i wyruszyła z kolegą na jazdy doszkalające. Ot para przygłupów. Na jarmarkach powinni ich pokazywać. A mogli chociaż w jakiś przepust lub w drzewo przydzwonić.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!