690 680 960

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Pod gruzami mogą być ludzie, trwa akcja ratunkowa (zdjęcia, wideo na żywo)

Strażacy przeszukują gruzowisko, jakie wystąpiło po wybuchu gazu w jednym z domów jednorodzinnych w Chodlu. Wszystko wskazuje na to, że mogą tam być uwięzieni ludzie.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16 w Chodlu w powiecie opolskim. W jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Polnej nastąpił wybuch gazu.

Na miejscu interweniowali strażacy z powiatu opolskiego a także z Lublina. Na miejsce jedzie także specjalistyczna grupa poszukiwawcza. Wszystko dlatego, że budynek został bardzo mocno uszkodzony i jest podejrzenie, że w gruzowisku są ludzie.

Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Wkrótce więcej informacji…

(fot. nadesłane – Konrad, nadesłane)

15 komentarzy

 1. No to ładnie rypneło , tak to jest , gdy amator podłącza butlę z gazem.

 2. 15:30 jadąc przez Chodel mijałam straż, karetkę i policję jadącą na sygnale … zakładam, że dotyczy to opisanego zdarzenia?

  • A skąd mamy wiedzieć co ty widziałeś i dokąd oni jechali. Może do zupełnie innego zdarzenia. Zresztą co cię to obchodzi ?

 3. senior nie opowiadaj tu takich bzdetów ,bo podłączyć butlę z gazem to żadna filozofia .Wystarczy do tego sprawny wzrok ,słuch i przecietny wspólczynnik IQ .Ale oczywiscie zawsze znajdą się tacy którym zabraknie któregoś z tych trzech .wtedy tragedia to tylko kwestia czasu .Ostatnio wymieniałem u siebie butlę jak to robię od przeszlo 25 lat ,przykręcam jak zwykle przewód z reduktorem i odkręcam zawór w butli a tu syk….okazalo się że brakowalo uszczelki w zaworze butli .Teraz pytanie co by się stało w sytuacji gdyby butlę wymieniał ktoś kto słabo słyszy i nie usłyszał by syku ?

  • poczułby smród gazu?
   Wymiana butli to nie jest nic skomplikowanego

  • To widać jali z ciebie fachura??? Na syk sprawdzasz podłączenie , ja bym ci nie pozwolił nawet zbliźyć się do butli , tam doskonale widać czy jest uszczelka , czy nie i w jakim stanie.
   25 lat podłączasz i kiedyś to będzie twój ostatni raz , bo nie w tej kolejności się to robi.

  • Kiedy wymieniales przewod gazowy? Reduktor? Wentylacja przy gruncie jest? A moze butla ponizej gruntu? Kiedy sprawdzales szczelnosc kuchenki czy kotla czy co tam masz? Ile lat ma kuchenka
   Moze juz twoje zawory nie trzymaja? Moze kuchenke masz stara i nie zabezpieczona termopara od przypadkowgo zgaszenia plomeinia? Maly przeciag, kuchenka gasnie a gaz sobie leci nadal. Nie badz hop do przodu i nie omylny.

  • gdzie wyczytałeś mamlasie że to była butla

  • Nosz qrna szkoda że braku uszczelki nie zauważyłeś.Ja na nią zawsze na początku patrzę.Syk niestety nie jest pomocny, ponieważ drobny wyciek syku nie powoduje.Zawsze smaruję płynem do naczyń i obserwuje czy bańki się tworzą.To najprostszy sposób sprawdzenia szczelności!

 4. To się dziś wydarzyło czy w Dzień Flagi ? Zdjęcia sugerują że to 2 maja . Mam nadzieje że czasie wybuchu nikogo tam nie było .

 5. Pabloo(oryginał)

  Kur…a zamkniecie te internetowe jadaczki ??? Stało się, najważniejsze czy nikt nie zginął, a wasze wypociny w doope sobie wraźcie . Pederaści internetowi w dziąsło szarpani wymieniem czarno białej rasy belgijskiej, hodowanej w dziupli prawdziwych trolli internetowych

 6. inżynier budownictwa

  Proszę zwrócić uwagę na jedną rzecz – budynek nie został zwieńczony tak jak wymaga tego norma. Ten niepozorny element uniemożliwiłby tak duże „rozsypanie” się części budynku oraz oderwanie dachu. Tak mamy jedno wielkie gruzowisko bloczków. To jest właśnie budowanie po swojemu. Tyle w temacie

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas