Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wrak Race: Wyremontowali i wyposażyli salę zabaw w szpitalu dziecięcym. My dołożyliśmy telewizor (zdjęcia, wideo, panorama)

Dzisiaj w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie uroczyście oddano do użytku salę zabaw dla dzieci. Mali pacjenci byli zachwyceni.

Organizowana przez Stowarzyszenie Wrak Race 3 edycja ‪wyścigu wraków Wrakatak‬ MIKOŁAJEK poświęcona była zbiórce środków na wyjątkowo szczytny cel. Teraz nadszedł czas realizacji, gdzie przy współudziale sponsorów wyremontowało i wyposażono salę zabaw dla małych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Prace trwały kilka dni, podczas których pomieszczenie przeszło gruntowny remont.

Ściany zostały odnowione, pomalowane a sala wyposażona w meble i zabawki. Te ostatnie, to również zasługa motocyklistów, którzy organizując akcję MotoMikołaje, dostarczyli ich wiele do szpitala. Z kolei zwiedzajlubelskie i lublin112 dołożyło do tego telewizor, dzięki któremu mali pacjenci będą mogli oglądać swoje ulubione programy.

W czwartek wieczorem nadszedł czas, by pierwsze dzieci mogły skorzystać z przeznaczonego tylko dla nich kącika. Radość, jaka pojawiła się na ich twarzach była nie do opisania. Dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania sali zabaw, widok ten był jednoznacznym potwierdzeniem, dlaczego warto pomagać innym.

ABY ZWIEDZIĆ SALĘ ZABAW KLIKNIJ NA PONIŻSZE ZDJĘCIE

Wrak Race: Wyremontowali i wyposażyli salę zabaw w szpitalu dziecięcym. My dołożyliśmy telewizor (zdjęcia, wideo, panorama)

(fot, wideo. lublin112)
2016-02-04 22:14:57

reklama

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

8 komentarzy

 1. Borys (oryginał)

  Brawo. Wyrazy uznania.

 2. Pełen szacunek
  piękna sprawa dla tych maluchów
  łapie za serducho

 3. Tak trzymać! Super inicjatywa. Oby więcej takich osób, które bezinteresownie chcą i potrafią pomóc potrzebującym.

 4. Wielki szacunek dla tego typu ludzi!

 5. Ależ się ciepło czyta takie informacje WIELKI SZACUNEK

 6. SZACUN!!! Może jeszcze na tapete weźmiecie łazienki w szpitalu dla mam??:) kiedys rzucialam pomysł w innym gronie ale niestety został odrzucony.. chętnie pomogę 🙂

 7. to miejsce salka powinna byc 2 albo 4 razy wieksza, a co to 5 cioro dzieci 5 cioro rodzicow i nie ma jak sie nawet obrucic.. ogolem fajnie ze odremontowali:)

Z kraju