Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł z nożem do banku krzycząc, że wszystkich pozabija. Po chwili uciekł

Policjanci z Białej Podlaskiej poszukują mężczyzny, który wszedł do banku uzbrojony w nóż i groził pracującym tam kobietom. Uciekł na dźwięk alarmu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 15 przy ulicy Orzechowej w Białej Podlaskiej. Do znajdującej się tam placówki Banku Spółdzielczego wszedł zamaskowany mężczyzna uzbrojony w nóż. Zaczął grozić pracownicom, wykrzykując, że je wszystkie pozabija. Jedna z kobiet uruchomiła alarm, co sprawiło, że mężczyzna wybiegł na zewnątrz i oddalił się w nieznanym kierunku.

Po chwili na miejsce przyjechali policjanci. Penetracja okolicy nie przyniosła jednak skutku. W banku, w momencie zdarzenia, oprócz pracowników znajdowało się także dwóch klientów. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Policjanci ustalają teraz, czy mężczyzna usiłował dokonać rozboju i ukraść pieniądze, czy był to tylko głupi żart. Zabezpieczone zostały nagrania monitoringu oraz trwają poszukiwania mężczyzny.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-05-13 09:00:44

5 komentarzy

 1. Dziękuję za takie żarty. Już mundurowi zostawiają furtkę do obrony, bo nie wiedzą kogo złapią? Ukarać za napad i głupie żarty się skończą. Tak samo z ucieczkami. strzelać a nie ganiać się po drogach.

  • Pituleniec zwyczajny

   O czym pan marzysz, panie Mietek – żeby policjanci mogli w takich przypadkach strzelać, najpierw trzeba by zmienić prawo, które jak dotychczas bardziej chroni zbirów, niż ich ofiary.
   Ponoś jest jakiś projekt zmian w „przenajświętszym” Sejmie, ale wiadomo, że prędzej doczekamy wyborów niż zmian.
   Nasza , pożal sie Boże, władza zbyt zajęta jest żarciem się o władzę niż zajęciem się mniej lub bardziej potrzebnymi Obywatelom ustawami.

   • Nie od razu Kraków zbudowano. Jak na razie, totalna opozycja chce by wszystko pozostało po staremu. Jak znowu dorwie się do żłobu, to będzie likwidować instytucje które jej na ręce patrzą. Shrek z tęsknoty za władzą (choć jest jeszcze przy ograniczonym korycie) bredzi już totalnie i kwiczy najgłośniej. Przyjdzie na wszystko pora. Boże młyny mielą powoli. Obecnemu Rządowi nie możesz zarzucić, że nic nie robi a totalnej schizofrenicznej opozycji owszem.

    • I ja jestem pełen nadziei, że doczekam się takiego prawa, że złodziej, czy inny zbir, będzie się bał wejść na teren posesji, czy do mieszkania w obawie, że może se tam stracić swoje przestępcze zdrówko, czy nawet swoje marne życie.

 2. Pan Sołtys z Miasta Inspiracji k/Świdnika

  Najpierw wywalić na zbity pysk ochroniarza, bo wyraźnie jest nieskuteczny i bierze pieniądze za nic, a potem dać nagrodę pani, która mimo stresu spowodowanego „żartem” gnojka, jednak uruchomiła alarm.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo