Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

We wtorek prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasz region. Będzie w Zamościu i Parczewie

W najbliższy wtorek na Lubelszczyźnie będzie gościł prezydent Andrzej Duda. Wizytę rozpocznie od Zamościa a następnie odwiedzi Parczew, gdzie spotka się z mieszkańcami.

W przyszłym tygodniu prezydent Andrzej Duda po raz kolejny odwiedzi nasz region. We wtorek w południe pojawi się w Zamościu, gdzie na Rynku Wielkim odbędą się centralne uroczystości obchodów Święta Straży Granicznej. Jak informuje Kancelaria Prezydenta RP, w ramach obchodów odbędzie się uroczystość awansowania funkcjonariuszy na wyższe stopnie służbowe, w tym promocja na pierwszy stopień oficerski.

Wiadomo, że poza prezydentem, do Zamościa przybędzie też Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Po zakończeniu uroczystości, prezydent uda się do Parczewa. Celem wizyty będzie spotkanie z mieszkańcami miasta i okolic. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 17.30 na placu naprzeciwko Urzędu Miejskiego. Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki zaprasza mieszkańców na spotkanie z głową państwa, apelując, aby ze względów organizacyjnych pojawili się na miejscu z godzinnym wyprzedzeniem.

(fot. prezydent.pl)
2017-05-13 08:00:07

50 komentarzy

 1. Swawolnik zmurszały

  Po co On do tego Parczewa? Przecież w Parczewie dopiero marzą o pomniku jego kolesia po fachu, do Białej Podlaskiej panie Prezydencie, tak najmniejszy Prezydent Świata już jest.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Biedny Pan Prezydent – musi jechać tam, gdzie Prezes każe.
   Odwołania nie ma.

  • Tam zdaje się jest jakiś duży kościół, poklęczy w nim trochę i pomodli się o to żeby prezesowi musztarda, którą dostanie w prezencie smakowała.

 2. DŁUGOPIS W PARCZEWIE… świat się kończy hahahaa

 3. myślę, że kierowcą nie będzie pan Kazimierz

 4. Nie udał nam się prezydent. Zdecydowanie lepiej wypadł w Czterdziestolatku.

  • My Polacy jakoś chyba xle wybieramy prezydentów, trafiają się nam „bolkujący” chorujący na filipińskie choroby, tacy co byli wspólnikami kradzieży Księżyca, a teraz trafiła nam sie marionetka

 5. W Parczewie jest musztarda, teraz będzie jeszcze WAZELINA.

  • A nie słyszałeś? – W Parczewie (podobnież społeczeństwo) ma parcie na postawienie pomnika większego pomnika Prezydentowi Wszechczasów, niż On był sam

 6. to jakieś otwarcie stoku narciarskiego się szykuje w Zamościu i Parczewie?

 7. A myślałem że Prezydent Duda 🙂 ma rezerwacje krzesła przez gabinetem Prezesa a tu proszę w odwiedziny jedzie heh…

  • za dużo telewizji oglądasz dzieciaku, wiec lepiej zajmij się odrabianiem lekcji, a będziesz w przyszłości mądrzejszy niż jesteś obecnie

 8. muszę wolne wziasc w robocie bo nie odwarze sie wyjechać na publiczne drogi którymi będzie jechał maliniak…tak dla bezpieczeństwa

Z kraju