690 680 960

Włamywacz w policyjnym potrzasku. Funkcjonariusze poszukują właścicieli tych przedmiotów (zdjęcia)

Mieszkaniec gminy Lubartów usłyszał zarzuty kradzieży. 36-latek przedmioty pochodzące z przestępstwa zastawiał w lombardach na terenie całego województwa lubelskiego. Policjanci apelują do właścicieli widocznych na zdjęciach przedmiotów o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu 47 81 25 290.

Kryminalni z Lubartowa realizując własne czynności w związku z włamaniami na terenie powiatu lubartowskiego, na początku lutego zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu lubartowskiego.

Na podstawie zgromadzonych informacji i materiałów mężczyźnie przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu jednorodzinnego w gminie Ostrów Lubelski, a także do pomieszczeń gospodarczych w miejscowości Przypisówka, skąd ukradł elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny, a także biżuterię.

W toku wykonanych czynności policjanci odzyskali część przedmiotów, które zatrzymany sprzedał w lombardach na terenie całego województwa lubelskiego. Ponadto z lombardów zabezpieczono szereg przedmiotów zastawionych przez zatrzymanego, które jak wynika z posiadanych informacji mogą pochodzić z przestępstwa.

Z uwagi na to, że część przedmiotów nie została rozpoznana przez zgłaszających przestępstwa, istnieje prawdopodobieństwo, że pochodzą one z dotychczas nie zgłoszonych zdarzeń. Policjanci proszą w związku z powyższym osoby, które rozpoznają swoje przedmioty o nawiązanie kontaktu z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu: 47 81 25 290 lub osobiście w jednostce.

(fot. Policja Lubartów)

4 komentarze

  1. Kradł tanie rzeczy. I komu to przeszkadzało? Kto nigdy nic nie ukradł niech pierwszy rzuci kamień.

  2. Ja go znam, to piła Thomasa Hewitt o pseudonim Leatherface.

  3. Husqvarna 350 wartość około 1000 zł. Shindaiwa podobnie, Stihl z 700. Reszta 300 zł. Szt.
    Woec nie takie małe, to raz. A dwa jak można usprawiedliwiać złodzieja ? Nie po to ktos na cos pracuje żeby jakis patus to ukradł.

Kursy walut

  • USD 4.2234zł 0.19%
  • GBP 5.2146zł 0.14%
  • EUR 4.5294zł 0.11%
  • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas