690 680 960

Akcja zatrzymania w Lublinie poszukiwanego mężczyzny. Na sumieniu miał pranie pieniędzy oraz przemyt narkotyków

Lubelscy policjanci zatrzymali 30-latka z Lublina poszukiwanego za pranie pieniędzy oraz za przemyt narkotyków. Mężczyzna w ostatnim czasie próbował się ukrywać na terenie miasta. Został jednak namierzony.

W ramach akcji „Poszukiwany” policjanci z Lublina zatrzymali 30-latka. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Na swoim koncie miał pranie pieniędzy oraz udział w wewnątrzwspólnotowym przewozie znacznych ilości narkotyków.

30-latek ma łącznie do odsiadki ponad 3 lata. Jego zatrzymanie było efektem współpracy policjantów z komisariatu II oraz z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem na jednej z ulic Lublina. Od razu po wykonaniu czynności trafił do zakładu karnego.

(fot. Policja Lublin\ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Został jednak namierzony…
  Do niedawna to co teraz nazywa się: namierzony, nazywało się denuncjacją, albo kablowaniem, a pospolicie choć wulgarnie: podpier…laniem.

 2. Redakcja co to za aukcja koło Poniatowej kierunku Wąwolnicy na stacji gość spięty trzy radiowozy audi a 6 niebieskie ?

 3. Ostatni sprawiedliwy

  To nie król od respiratorów ten ZYJE i ma się świetnie a spalili kogoś innego bez badań w Łodzi jak się ma w rządzie wtyki to takie numery przechodza jak i wygrywanie przetargów ludziom karanym bez zaplecza…mafia dalej istnieje tylko działa legalnie bo sami sobie prawo stanowia

 4. sprawidliwość

  ciekawe kiedy tak polityków PIS , afera za aferą Amber Gold , reprywatyzacyjna to pryszcz , kolesiostowo , willa plus , nie mamy szcęścia do rządzących

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas