690 680 960

Wjechała wprost przed szambowóz. Twierdziła, że to nie jej wina

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Tysiąclecia w Lublinie. Tuż obok stacji paliw, na miejscu kolizji pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mitsubishi kobieta wyjeżdżała ze stacji paliw. Wjechała jednak wprost przed jadącą od strony zamku ciężarówkę. Tym samym doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Kobieta nie przyznała się do winy twierdząc, że sprawcą zdarzenia jest kierowca ciężarówki.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

2018-06-18_13.21.02

2018-06-18_13.20.30

2018-06-18 13:18:12
(fot. lublin112.pl)

46 komentarzy

 1. Jak ktoś nie rozumnie jak do tego doszło a sprawca kobieta jest winna w 100% to niech sobie zrobi wycieczkę w te okolice i poogląda co i jak…a potem niech usunie swoje głupoty tutaj pisane palcem po klawiaturze i napisze sprostowanie o treści–NIE WIEDZIAŁEM A GŁUPOTY PISAŁEM…

 2. @akuku chyba na muniu.

 3. Szambowóz to e60 535d pacjenta z Dysa a ta Scania to pojazd asenizacyjny jak się nie mylę. Drobny szczegół ale zawsze coś

 4. OSRAM i wszystko jasne

  Ślady kolizji w tym miejscu pokazują, że tam SCANIA mogła znaleźć się tylko podczas wyjazdu ze stacji paliw a z treści informacji wynika, że tak nie było i SCANIA w tym miejscu nie powinna jechać na wprost.

 5. Od Lu to się od…. napisz o swoich kolegach zawodowych kierowcach autobusów, ostatnio spejaliizują się z wypadkach z wieloma ofiarami. Z ciebie zawodowiec jak z koziej d. trąba.

 6. Drodzy komentatorzy żeby rozwiać wasze wszelakie wątpliwości czy Scania mogła jechać czy nie to powiem wam tak że mogła jechać nawet bokiem nawet pod prąd po wysepkach po zeberkach przepis jasno brzmi osoba wyłączając a się do ruchu ma zrobić to bezkolizyjnie i zachowaniem ustąpienie pierszeństwa pojazdim poruszajacym sie na drodze z pierwszeństwem i koniec.

 7. Nic dziwnego. G.. ciągnie do swego.

 8. I tacy ludzie jak to babsko mają prawo jazdy?! Najwyższy czas skończyć z dawaniem prawka za loda! Egzaminator i instruktor tego babska pod sąd !

Kursy walut

 • USD 4.4834zł 0.1%
 • GBP 5.438zł -0.28%
 • EUR 4.6968zł -0.06%
 • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ