Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na podwórko, podszedł do niej mąż. Zadał 32-latce szereg ciosów nożem, kobieta nie przeżyła

Rodzinna tragedia w powiecie łukowskim. Z ustaleń śledczych wynika, że mąż zadał swojej żonie szereg ciosów nożem. Życia 32-latki nie udało się uratować. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty.

Nawet dożywotni pobyt w więzieniu grozi 39-letniemu Stanisławowi S., który jest podejrzewany o zamordowanie swojej małżonki. Wszystko wydarzyło się w miniony piątek na terenie jednej z posesji w miejscowości Szaniawy-Poniaty w gminie Trzebieszów w powiecie łukowskim. Około godziny 23 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o znalezieniu zakrwawionej kobiety.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 32-letnia Anna S. znajdowała się w zaparkowanym na podwórku samochodzie. Na jej ciele odkryto szereg ran spowodowanych ostrym narzędziem. Niestety życia kobiety nie udało się uratować.

Policjanci zaczęli zabezpieczać ślady, jednocześnie starano się ustalić, kto może być sprawcą zabójstwa. Bardzo szybko wyszło na jaw, że związek ze zdarzeniem może mieć mąż 32-latki. Kobieta dwa lata temu się z nim rozstała i przeprowadziła się wraz z dziećmi do rodziców.

Jak informują policjanci, po kilkudziesięciu minutach mieszkaniec powiatu radzyńskiego został zatrzymany. Prowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny wykazały, że kobiecie zadano co najmniej 9 ciosów nożem. Na jej ciele znajdowały się również rany cięte. Doprowadziły one do wykrwawienia, a w konsekwencji do zgonu.

Wszystko wskazuje na to, że sprawca czekał, aż kobieta wróci z pracy. Kiedy wjechała swoim audi na posesję, podszedł do niej i zaatakował. Następnie oddalił się z miejsca zbrodni. W trakcie przesłuchania 39-latek nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśniania, które jednak nie są zgodne z poczynionymi przez śledczych ustaleniami.

Stanisław S. usłyszał już zarzut zabójstwa. Dzisiaj przed sądem w Łukowie odbyło się posiedzenie w sprawie zastosowania środka zapobiegawczego. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łukowie sędzia zadecydował, że mężczyzna trafi do tymczasowego aresztu.

Wjechała na podwórko, podszedł do niej mąż. Zadał 32-latce szereg ciosów nożem, kobieta nie przeżyła

(fot. lublin112.pl, Policja)

15 komentarzy

  1. Kara śmierci musi powrócić tylko to na nich podziała strach przed śmiercią bo tak naprawdę to tchórze.Ale.w tym pobożno lewackim kraju to raczej daremne że się to stanie

  2. tragedia straszna spoczywaj w pokoju

Wiadomości z info112