Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w poruszającą się na hulajnodze kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wyjeżdżał z terenu dworca autobusowego i nie zauważył jadącej hulajnogą elektryczną kobiety. Potrącona trafiła do szpitala. Wiemy już, że na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18.00 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości dworca autobusowego potrącona została jadąca hulajnogą kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca toyoty wyjeżdżał z terenu dworca. Wjechał jednak w poruszającą się przejazdem dla jednośladów kobietę na elektrycznej hulajnodze.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Dziś już wiadomo, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Po opatrzeniu wróciła do domu. Policjanci prowadzą dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Autor: redakcja

13 komentarzy

  1. i znów zabójcy z BOLTA.

  2. Prawko zabrane? Bolciarze i taksiarze to największe ćwierćmózgi na drogach uważają się za kierowców zawodowych a jeżdżą jak sieroty.

  3. Dwa bolty i oba miały pierwszeństwo….

  4. Pasy by sie przydalo odmalowac

  5. Bolt + Bolt = Boltissimo!

  6. boltissimo X2 ! A kilka artykułów wcześniej bolt rozwalił siebie i karetkę pogotowia na Kunickiego, 8 osób w szpitalu. Wykrzyczmy to razem: BOLTISSIMO !!!

  7. Po co komu te hulajnogi… Na mieście ciasno, duży ruch, piesi, rowery, samochody, autobusy i te durne hulajnogi. Nawet niepełnosprytny i mało rozgarnięty może tym jezdzić. Na rower obiboki albo na klasyczną hulajnoge to przynajmniej bedziecie jezdzic wolniej. A elektryczne hulajnogi do smieci. Pozdrawiam .

  8. Kamikadze z Bolta

Dodaj komentarz