Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kierowała mazdą, rozbiła pojazd w rowie. W aucie była jej 2-letnia córka oraz 15-latek

Wczoraj wieczorem w Łosińcu doszło do groźnego wypadku z udziałem nietrzeźwej kobiety kierującej mazdą. 29-latka podróżowała z dwójką dzieci – 2-letnią córką oraz 15-latkiem. Wkrótce jej zachowanie na drodze oceni sąd.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 19.00 w miejscowości Łosiniec w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że osobową mazdą kierowała 29-letnia mieszkanka gminy Susiec. Kobieta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad autem i wjechała do przydrożnego rowu. Na skutek poniesionych obrażeń, kobieta trafiła do szpitala. Podróżowała z nią 2 letnia córka oraz 15 latek, którym na szczęście nic się nie stało – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierująca pojazdem miała w organizmie 1,5 promila alkoholu. Wkrótce zachowanie 29-latki na drodze zostanie poddane ocenie sądu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni zaś prowadzone w tej sprawie postępowanie.

8 komentarzy

  1. … największy sukces pis … ponad milion małpek dziennie i stale rośnie, wszyscy piją i palą na potęgę, skutki widać na foto

  2. Najbardziej szkoda tej 2-letniej córki, bo na skutek alkoholowego hobby matki Polki, mała dorośnie zanim zobaczy swoje 500+ (od nowego roku 800+)

  3. Państwo daje jej na chlanie systematycznie to co ma se żałować kosztem bachorów.

  4. Prawdziwa madka Polka. Dobra kobieta, zawsze mówiła dzień doby a i w koście….

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo