690 680 960

Wjechał skodą w skrzynkę elektryczną i usnął za kierownicą. Miał ponad 2 promile, nie posiada uprawnień

Pijany kierowca wjechał skodą w skrzynkę elektryczną na jednej z posesji w miejscowości Jabłoń. 42-latek miał ponad 2 promile, wkrótce odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień.

W minioną sobotę nad ranem w miejscowości Jabłoń w powiecie parczewskim kierowca pojazdu osobowego marki Skoda wjechał w skrzynkę elektryczną uszkadzając ją. O zdarzeniu zostali powiadomieni parczewscy policjanci.

Mundurowi ustalili na miejscu, że kierowca skody uderzył w skrzynkę elektryczną przy jednej z posesji, następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Pojazd zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Na miejsce pojechali policjanci, którzy w opisywanym aucie zastali na fotelu kierowcy śpiącego mężczyznę.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującego ponad 2 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mieszkaniec gminy Sosnowicy nie posiada prawa jazdy, bo stracił je właśnie za jazdę po pijanemu.

42-latek został zatrzymany i trafił na komendę. Oprócz jazdy w stanie nietrzeźwości odpowie też za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę bez uprawnień.

(fot. Policja Parczew)

9 komentarzy

 1. I pewnie miał orzeczony zakaz ,teraz bedzie miał pewnie drugi tak samo skuteczny jak pierwszy

 2. To pewnie Rudy.

 3. Za 2 promile powinno być z miejsca 200 dni aresztu. A potem niech mu dają kolejny zakaz.

  • Nie aresztu tylko przerzucanie kruszywa z tego pociągu co się niedawno wykoleił. Niech taczką wozi z powrotem do Motycza Leśnego.

 4. Kolejny pijany wieśniak dzisiaj , brawo on . Brawo pis nic nie róbcie dalej !

 5. Dobrze że nie spacerował, bo dostałby 5000 zł mandatu.

 6. Ale gosc ma szczescie. Gdyby wyjechal na jezdnie moglby kogos zabic, a tu tylko skrzynka do naprawy.

  • Chciałeś powiedzieć nieszczęście. Bo jakby zasnął za kierownicą na drodze i walnął w drzewo to byłaby duża szansa na jego smierć, a tu kicha.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas