Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał ciągnikiem do kanału. Zginął na miejscu

Tragiczny wypadek miał miejsce dzisiaj po południu koło Białej Podlaskiej. Do wypełnionego wodą rowu wjechał ciągnik rolniczy.

Do wypadku doszło w niedzielę tuż po południu w miejscowości Ogrodniki w gminie Biała Podlaska. Kierujący ciągnikiem rolniczym jadąc lokalną drogą, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze a następnie do wypełnionego wodą rowu melioracyjnego.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jak nas poinformowano, strażacy otrzymali wezwanie o godzinie 12:37, ciągnik rolniczy miał wjechać do cieku wodnego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że że maszyna przewróciła się a kierujący nią mężczyzna zginął na miejscu.

Ofiarą jest 37-letni mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości. Policja ustala teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-11-29 19:15:08

18 komentarzy

 1. Pewnie dostanę parę hejtów, ale coś podejrzewam co było przyczyną tego wypadku na lokalnych bezdrożach.

  • Mając pełną świadomość, że rodzina tego tragicznie, a nieodżałowanej pamięci zmarłego umie czytać i z braku pilniejszych zajęć gremialnie rzuci się do komputerów i przeczyta, ośmielam się jednak napisać…
   …a może zasłabł, albo zasnął i że każdemu się to może zdarzyć.

 2. Pewnie wszyscy mają podobne podejrzenia, co nie znaczy, że muszą być prawdziwe…

 3. Że niby co takiego ?

 4. Mam pytanie od kiedy Blizocin w Gminie Jeziorzany jest koło Białej Podlaski,bo to jest foto z Blizocina jak poszukiwano topielca.Zenujący autor tego tekstu

  • Obiektywny, niezwyczajny, ale fajny

   Żenujący to ty jesteś a do tego pusty jak ściana z karton-gipsu. Gdybyś miał choć trochę inteligencji, to byś pacanku niedouczony doczytał ostatnią frazę: „(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)”. Ale tak to jest, jak się czyta tylko tytuł i ogląda obrazki a społeczeństwo robi się coraz bardziej tępe…

  • Żenujący to jesteś ty. Wyraźnie podpisane, że jest to zdjęciie ilustracyjne. Co, nie ogarnęło się gimbusie?

 5. nie chce nic mowic ale zdjecie podpisuje sie pod zdjęciem a nie w tekscie. Mnie to tam ryba skad zdjęcie, nawet podglądowe jest ok, ale jednak pierwsze moje wrażenie – zdjęcie z miejsca wydarzenia.

  • Mając na względzie, że coraz więcej populacji nie potrafi czytać, a jedynie z trudem rozróżnia ikonki i ja uważam, że zdjęcia powinny dotyczyć konkretnego zdarzenia.
   Takie czasy. 🙂

 6. A najlepsze jest to że każdy z was panowie próbuję pokazać tu że jest jedne lepszy od drugiego, bo , wow, ja doczytałem info pod ilustracją a on nie, no więc jaki pi pi pi zjade go sławnie od takich i takich. A tak naprawde jeden i drugi na jednym stoja poziomie. Jeden nie doczytał, zdarza się ( sam nie odczytałem) a drugi zwrócił mu uwagę ale oczywiście musiał go obrazić, bo inaczej post nie miał by swojej siły przebicia, gdybym nie użył wulgaryzmów. Był by zwykłaym szarym postem, na który nikt nie zwrócił by uwagi. A tak to proszę ja kogoś zrugałem, obraziłem, a tu jeż 3 osoba komentuje pode mną. Koles jest teraz w niebo wzięty. A tak naprawdę, merytoryki żadnej…no bo przecież, to że ciągnik zjechał do kanału, nie musi oznaczać odrazu tego że kierowca, co suerują tu co poniektórzy, był pod wpływem alkoholu. A czy ktoś z was podróżował kiedyś taki czymś jak samochód który ma cztery koła. I te koła są napełnione powietrzem, czasem azotem. I czy nigdy nie mieliscie tak ze was nieraz znosił na jedną stronę? Pewnie tak i wtedy sprawdzaliście czy aby przypadkiem z koła nie uchodzi powietrze. Idąc dalej tym tropem, co sie stanie gdy powietrze ujdzie nagle( czyt. pęknie opona) ? No znawcy którzy tu wszystko wiedzą powinni to wiedzieć. Ale może ich chwilowo przycmiła pora jaką teraz mamy, pwenie już spią bo jutro rano do szkoły mama będzie budzić, więc odpowiem za nich. W wyniku nagłej utraty cisnienia w jednym z kół, powstaję kapeć/flak jak kto woli w kole w wyniku czego wzrasta powierzchnia styku opony z podłożem, a to powoduje większe tarcie tego kołą z podłożem. Większe tracie natomiast sprawia że koło to spowalnia w stosunku do pozostałych trzech i zaczyna nas ściągać w tym kierunku, po stronie której pękła nam opona. Więc proszę wszystkich znawcó tutaj wypowiadającyh się o merytoryczna analizę tego zajścia, ponieważ insynuowanie czegoś w świetle naszego prawa jest karalne. A W internecie nie jestesmy anonimowi. A przykłąd pękniętej opny jest jedną z wielu hipotez, ponieważ kierowca mógł „uciekać” na pobocze aby uniknąć jakiejś sutuacji na drodze, może wypieło sie cięgiełko z przegubu układy kierowniczego. Przyczyn może byc wiele, a pisane bylecz czego, ot tak tylko zeby zaistniec w internecie jest tylko nędzną próba zwrócenia na siebie uwagi. Pozdrawiam i czekam na merytoryczną dyskusję.

 7. no to jak to było? wjechał czy miał wjechać?

  • Słuszna uwaga fan fanie – mnie tez to wygląda na to, że miał, a potem zaniechał tegoż zamiaru, zrezygnował i jednak nie wjechał.
   Tak to moim zdaniem jest ze słowem „miał” – nie mylić z „miau”, bo to już inny „film”.
   Bo tak naprawdę, dalej my tu mówimy o Maryni, choć nie ukrywam, że nie o całej. 🙂

 8. Piotrze jak zauważyłeś mamy doczynienia z banda nie douczonych i tepych zasrańców,także miejmy to głeboko w D..ie niech sobie ozory tępia

 9. jak nie wyjdzie, że był pijany, to zasłabnięcie, albo zawał, zdarza się w tak młody wieku..

 10. Jaka różnica wjechał czy miał wjechać? Chłopca nie przywrócisz. On tylko wyszedł z szpitala . Jego dobrze znałem…

Z kraju