Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał BMW w drzewo, miał blisko 1,5 promila alkoholu

Dziś w nocy na trasie Łaziska – Niedźwiada kierowca pojazdu osobowego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna był nietrzeźwy, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy około godziny 2 na trasie Łaziska – Niedźwiada. 25–latek z gminy Wilków został przywieziony do szpitala po tym, jak chwilę wcześniej jego auto marki BMW uderzyło w drzewo.

Mężczyzna nie posiadał widocznych obrażeń i najprawdopodobniej jechał sam. Został poddany badaniu stanu trzeźwości, które wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

25–latek został zatrzymany i na dalsze czynności oczekuje w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych opolskiej komendy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

11 komentarzy

  1. Geje też kochają BMW.
    Jak jadę swoją m-pakietowa BMW E60 535d z moim chłopakiem na paradę równości. To wszystkie dziady homofoby tylko się ślinią z zazdrości hehe. A ja i mój chłopak tylko się z takich śmiejemy hehe

  2. SebastJanom w BMW wszystko można jeździć po alkoholu, jeździć na czerwonym, jeździć bez włączania kierunkowskazów, no i oczywiście bez prawa jazdy.

  3. LOP Ludzie Obornikiem Pachnacy

  4. Lu ludzie ułomni.itd ku…. Po Co siebie na wzajem obrażać inna rejestracja?????? Hakaes jak jesteś z tamtad do bądź dalej soba a wieśniakiem jakim jesteś a się nie przyznajes .Sorry taki klimat