Wizz Air szuka pracowników. W czwartek rekrutacja w Lublinie

W czwartek w Lublinie odbędzie się rekrutacja pracowników do bazy Wizz Air na świdnickim lotnisku. Wymagany dobry angielski i brak tatuaży.

W czwartek o godz. 9.00, w hotelu Mercure przy al. Racławickich 12 w Lublinie rozpocznie się kolejna rekrutacja pracowników do bazy Wizz Air, która powstaje w lubelskim Porcie Lotniczym. -Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym. Wymagana jest również biegła znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym komunikację, umiejętność pływania, a także brak tatuaży w widocznych miejscach. Mile widziane jest również doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość innych języków obcych – tłumaczą przedstawiciele przewoźnika.

Pierwszy nabór odbył się w kwietniu, wzięło w nim udział ponad setka chętnych do pracy. Jednak zaledwie kilka z nich spełniło wymagania i otrzymało szansę pracy w bazie węgierskiego przewoźnika. Do obsługi jednego samolotu potrzebne jest ok. 30 osób, w tym członków załogi. Zainteresowani pracą, muszą zabrać ze sobą CV w języku angielskim oraz fotografie twarzy i całej sylwetki.

Węgierski przewoźnik planuje otwarcie swojej bazy na świdnickim lotnisku w połowie września. Obecnie samoloty Wizz Air latają z Lublina do Londynu Luton, Oslo oraz Sztokholmu. Po uruchomieniu bazy pojawią się nowe połączenia: do Brukseli Charleloi, Doncaster Sheffield i Glasgow.

(fot. Krzysiek Wiśniewski)
2015-06-09 20:41:31

17 komentarzy

 1. Jeśli Państwo rekruterzy będą mieć znów takie podejście jak w kwietniu, to nie zdziwię się, gdy za jakiś czas znów przeczytam artykuł o kolejnej rekrutacji. Menedżerowie bazy lubelskiej chyba sami nie wiedzą, jakich pracowników im trzeba. Czy jest szansa, że pierwsze loty z LUZ przewoźnika WIZZ AIR odbędą się w planowanym czasie? Zaczynam w to wątpić… No chyba że samoloty będą latać bez obsługi pokładowej.

  • Co masz na mysli piszac „rekrutorzy beda miec takie samo podejscie jak w kwietniu” ?

  • Panie „cfaniak” – bo jak pan, panie chcesz tam robote dostać to trza coś umić robić i po ludzku gadać.
   Po byle gimnazjum, a nawet liceum takiej roboty nie dostaniesz, to trza fach mieć, a nie „gie” w głowie. Rozumisz?

 2. NIedorzecznik prasowy służb niespecjalnych.

  Jeżeli redakcja zwrot „High School diploma with passed graduation exam” z oficjalnej witryny rekrutacyjnej Wizzair’a tłumaczy jako „poszukujemy osób z wykształceniem wyższym,” to albo rekruterzy w Lublinie podnoszą poprzeczkę na krzywy ryj wbrew centrali, albo ktoś, kto to tłumaczył zebrał niecałe 30% punktów w egzaminie gimnazjalnym i do zawodówki się już nie dostał.

 3. Ale bym jeahbau tą pierwszą z prawej

 4. Po co ta rekrutacja skoro juz wiadomo kogo przyjmą po znajomości?? żenada

 5. A umiejętność pływania to niby po co?

 6. żeby żydów z kąpieli w whisky wyciągać

 7. Panie Chichocie Losu, proszę się wybrać na tę rekrutację to Pan zobaczy co miałem na myśli, Wystarczy ruszyć głową. I nie trzeba wypisywać głupot i starać się jeździć po kimś nawet jeśli to komentarz w Internecie. Kultura chyba obowiązuje wszędzie.

  Moim zdaniem faktycznie przyjmują po znajomości. I nie zdziwiłoby mnie to gdyby ten artykuł był tłumaczony na język polski przez któregoś z pracowników Wizz Air. No niestety klasy ludzi na miarę liniii lotniczych na rozmowie kwietniowej nie dostrzegłem.

  • A nie przyszło Panu, panie cfaniak do szanownej główki, że może im nie odpowiadać Pana facjata?

 8. niech rekrutują przez Agencje Pracy Tymczasowej, to będa płacić Pracownikom 1200zł na miesiąc…

 9. Nie,Panie Chichy, nie ma takiej możliwości:)
  A kwalifikacje też spodobać się nie mogły:)

 10. Akurat jeśli chodzi o zarobki to nie można się przyczepić. Jak na Lublin proponują bardzo dobre stawki,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew