Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wieczorne fajerwerki na parafialnym festynie wzburzyły mieszkańców. „Zrobili kanonadę jak w sylwestra”

Wczoraj wieczorem mieszkańcy Wrotkowa przerażeni wybuchami wychodzili na balkony mieszkań, aby sprawdzić, co się dzieje. Jak się okazuje nocną kanonadę zafundowała mieszkańcom parafia św. Jana Pawła II przy ul. Fulmana w Lublinie, gdzie odbywał się festyn rodzinny.

93 komentarze

 1. Mieszkaniec Wrotkowa

  Księża z tego kościoła maja tupet. Dwa razy wrzucili mi do skrzynki blankiet do wpłaty na Kosciol. Drodzy księża chcecie pieniędzy to weźcie się do pracy. Ja ciężko pracuje na to żeby spłacić kredyt i utrzymać rodzinę. Państwo co miesiąc zdziera ze mnie 1/3 wypłaty. Są dwa rodzaje ” zawodow” które nie płacą podatków. To księża i prostytutki. Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  • Nie księża tylko parafianie. To po pierwsze. Chcesz wspierasz nie chcesz nie wspierasz. Mam jednak nadzieję że Pan Bóg da Ci łaski abyś umierał świadomie. I wtedy przypomnij sobie te dyskusję i błagaj o wybaczenie

   • NA KOLANA I BŁAGAJ!!! Z KÓR WIELU!!!!

   • Droga Anno jak byś trochę pomyślała to byś sobie uświadomiła że ta instytucja ma coraz mniej wspólnego z Bogiem a tylko Jego Imię wykorzystuje do własnych celów.

 2. Mam nadzieję, że Kościół beknie w tej sprawie i zapłaci karę

 3. Pewnie jakas pani albo pan z pieskiem mieli największy problem

 4. Dobrze że do schronów nie powchodzili, bez jaj

 5. Ludzie finansują czarnych a oni erotycznych masażystów.

 6. Mieszkanka wrotkowa

  Ja pierdziele i z czego ta afera? Dzieci się obudziły przestraszone? A jak w sylwestra walą petardy i tydzień wcześniej to nikt dramy nie robi. Dzieje się nad zalewem- źle, dzieje się w parafii- źle. Był tor było źle. Idźcie mieszkać do lasu będzie cisza i spokój.

 7. Można się bawić!!!!! Utrzymujecie dalej czarne łachudry!

 8. Wszytko im przeszkadza, tor wykończyli i idą dalej, co za czereśniaki zamieszkują te osiedle? Do ziemianek marsz!

 9. Taka afera, a to tylko ksiondzemu butelki z mszalnym wystrzeliły. Aferę robią chyba tylko ci co im nigdy w życiu gąsiora z winem nie rozsadziło.

 10. Rzeczywiście skandal 😀
  U mnie na osiedlu blisko centrum, słychać fajerwerki itp. średnio co tydzień-dwa. Do głowy by mi nie przyszło żeby robić o to aferę.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo