Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wieczorne fajerwerki na parafialnym festynie wzburzyły mieszkańców. „Zrobili kanonadę jak w sylwestra”

Wczoraj wieczorem mieszkańcy Wrotkowa przerażeni wybuchami wychodzili na balkony mieszkań, aby sprawdzić, co się dzieje. Jak się okazuje nocną kanonadę zafundowała mieszkańcom parafia św. Jana Pawła II przy ul. Fulmana w Lublinie, gdzie odbywał się festyn rodzinny.

93 komentarze

 1. Chodziliby parafianie do kościoła, to by wiedzieli, że festyn jest w niedzielę i fajerwerki planowane. Żyliby bardziej religijnie, to poszliby z tymi dziećmi i oglądali na miejscu, a nie wymyślali fanfarony, że wojna z ukrainy do Lublina dotarła ? A jak kładziecie dzieci z kurami, żeby sobie w zaciszu mieszkania piwko strzelić, to lepiej wyjrzyjcie przez okno i podziwiajcie, bo piękne widoki były, a nie znooooowu narzekacie ?
  Oj już naprawdę dajcie spokój: tu wam w środku roku atrakcje fundują za friko na dzielni (za pieniądze sponsorów), a wy, że wam się dzieci budzą i „psy szczekają”! Bo inaczej to dzieci zawsze grzecznie śpią, a psy to nawet tyłkiem nie szczekną. Odpuście, bo artykuł ma poziom „żenuła – „.

 2. I znowu Polacy narzekają! Zamiast się cieszyć że takie atrakcje im zapewniają, to ci tylko szukają gdzie tu szpilę wbić. Przecież mieszkacie w katolickim kraju gdzie normalnie zamiast meczetów jeszcze stoi na każdym osiedlu kościół! Co w tym złego że festyn urządza! Wolicie wezwania muezina z minaretu 5 razy dziennie?!

 3. Emilia Dąbrowska

  Dzieci moje płakały żałośnie… Pies Pikuś latał po apartamencie jak na wściekliźnie… Glowa mała co tu się wyprawia. To już przechodzi ludzkie pojęcie. To po prostu jest jakaś zmowa. Celowe zakłócanie domowego miru. Obrazek z Maryją spadł na podłogę pod wpływem tych huków… Roztrzaskał się i uszkodził jedną płytkę PCV.. mało tego!!! Zaczęły wyć autoalarmy na osiedlu i to tak przeraźliwie, że nie szło wytrzymać. Ktoś musi za to odpowiedzieć. Nie wolno tego puścić płazem… Rozbój w biały dzień….

 4. Tam zamieszkała prowincja ,buractwo krowy pasło a tu przeszkadzają fajewerki

 5. Powaznie byly fajerwerki ?? O której? Mieszkam obok i nic nie slyszalam, chętnie bym zobaczyła. Psów wyjących i dzieci płaczących tez nie mimo iz blok stoi obok kościoła.

 6. Normalnie jakiś XIX wiek na prowincji. Ludzie się fajerwerków boją 😀

 7. Teraz fajerwerków się przestraszyli, wcześniej toru. Kto tam się sprowadził na te pola ?

 8. Może by się najpierw nauczyli sprzątać po tych swoich „wyjących pupilach”.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo